Saç Dökülmesi

furkanpektas

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Maalesef bende saçlarımın dökülmesinde şikayetçiyim ve aynı zamanda saçım çok çabuk yağlanıyor.
Saçımın dökülmesi genetik olarak değerlendirilebilir. Özellikle sağ ve sol uçlar iyice seyrekleşti. Bu durumdan çok rahatsızım. Aranızda "Bioxcin" gibi saç dökülmesine karşı ilaçlardan kullanıp memnun olanınız var mı ya da bunun dışında önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır ?

Yardımlarınızı bekliyorum :)

Merhaba arkadaşlar,

Maalesef bende saçlarımın dökülmesinde şikayetçiyim ve aynı zamanda saçım çok çabuk yağlanıyor.
Saçımın dökülmesi genetik olarak değerlendirilebilir. Özellikle sağ ve sol uçlar iyice seyrekleşti. Bu durumdan çok rahatsızım. Aranızda "Bioxcin" gibi saç dökülmesine karşı ilaçlardan kullanıp memnun olanınız var mı ya da bunun dışında önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır ?

Yardımlarınızı bekliyorum :)
Yaş kaç hocam? Aynı durum bende de başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçların dökülüyor ise tıp'da 2 adet ilaç var niteliği ispatlanmış, doktorların reçetelere yazabildiği.
Düzenli olarak bu ilaçları kullanırsan dökülmenin büyük alamda önüne geçebilirsin. Onun dışındaki gereksiz ürünlere para harcama çünkü genetik ise bunun kaçışı yok - doktor'un reçeteye yazdığı ilacı kullanmak zorundasın gerçek etkiyi görmek istiyorsan. Ve düzenli olarak kullanmak zorundasın.

Veya zaten saç ekiminin ana vatanında taşıyorsun, ektirirsin sorun değil :) Aktarmak istediğim şey doktor zaten rüştünü ispat etmiş, dünya çapında kullanılan ilacı yazabiliyor sana - farklı markaların ürünlerini kullanmak çok anlamlı gelmiyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı