Saç için şampuan ve saç kremi önerisi

Ahmet Samur

Hectopat
Katılım
5 Ocak 2018
Mesajlar
898
Şimdiye kadar rastgele şampuanlar kullandım ama artık düzenli şampuanlar kullanmak isterim. Saçlarım yıkandıktan sonra kuruyunca yağ ihtiyacı duyar lakin yıkamayınca yağlanır. Bir de kışları kepek olur, önerebileceğiniz şampuan ve saç kremi set gibi ürünler var mı?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Jira

Zettapat
Katılım
22 Kasım 2016
Mesajlar
23.107
Makaleler
19
Çözümler
85
Her şampuan her saça aynı tepkiyi vermez. Bu sebeple şampuan seçimi bireysel olmalıdır bana kalırsa. Daha önce kepek sorunu yaşamadığım için özellikle önereceğim bir şampuan da yok.

Ama saç kremi olarak Schwarzkopf markasını önerebilirim, benim saçıma iyi geliyor, aktif olarak kullanıyorum.
 

TheDobrevic

Hectopat
Katılım
15 Ocak 2018
Mesajlar
813
Makaleler
2
Çözümler
9
Yer
İstanbul
Şampuan kişiden kişiye değişiyor birine iyi gelen birine gelmiyor, ben tüm markaları denedim doğal ısırganotlu, Schwarzkopf, Dove, Clear vs. En sonunda Head&Shoulders Men Ultra maksimum yağlanma kontrolünde durdum, bu iyi geldi kafada ne kepek kaldı nede çabuk yağlanma.
 

Alejandro Sosa

Petapat
Katılım
15 Haziran 2017
Mesajlar
26.760
Makaleler
86
Çözümler
141
Yer
İstanbul
Ben Dalan marka zeytinyağlı sabun ile yıkıyorum saçımı. Sabun bence en iyisi. Şampuanların çoğu saç döküyor ya da saçı yıpratıyor. Sabunla yıkadığımdan beri saçım en fazla 1-2 tel dökülüyor duştan sonra. Ve şampuana göre ucuz.
 

painkiller

Gigapat
Katılım
6 Ekim 2014
Mesajlar
13.867
Makaleler
7
Çözümler
82
Yer
İstanbul
Aslında erkeklerin saç kremi kullanması pek iyi değil. Çünkü saç dibi ile temas etmesi dökülmelerde etken olabiliyor. Şampuan olarak Head & Shoulders kullanıyorum ben. Hacimli ve düzgün oluyor baya.
 

Yeni konular

Yukarı