Saç kurutma makinası ile PC temizlemeyin

Bu işlemi saç kurutma makinası ile yapmanıza bravo ! Bizim arkadaş bilgisayarını açıp Elektirikli süperge ile tüm parçalarını temizledi. Şimdi cep telefonundan işlerini hallediyor :like:

Dikkatli kullanan için saç kurutma makinasının veya diğer sıcak soğuk temizleme yöntemlerinin bir zararı yok. Sıcak olarak üfleyen makinalar da sıcaklığın dozajını kaçırdığında sadece Açılmama problemi olur, Ancak bunu şu şekilde çözeceksiniz. Bilgisayar temizlenip ısınmış olduğunda direk parçaları birleştirmiyeceksiniz ve çalıştırmayacaksınız soğuk ortamda soğuyana kadar bekletin, Sonra statik elektriği boşaltıp parçaları takıp açtığınızda sorun olmaz.

Zaten güncel kasalarda bulunan toz filtreleri sayesinde kasanın içerisine toz bile girmiyor.
Aopen Nagas G6'ya geçtim geçeli 1 kere bile tozdan dolayı temizlemedim kasayı. Sadece ızgaraların önünde biriken tozları aldım o kadar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı