Saç spreyi önerisi

Kuara

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Hobby 5 numara saç spreyi kullanıyorum ancak hem saçı çok kaskatı yapıyor hemde bir süre sonra, mesela sabah sıkıyorum öğlen olmadan saç şekli bozulmaya başlıyor :D Sizden güzel özellikle saç şeklini bozmayan bir saç spreyi önermenizi istiyorum.

Merhaba arkadaşlar, Hobby 5 numara saç spreyi kullanıyorum ancak hem saçı çok kaskatı yapıyor hemde bir süre sonra, mesela sabah sıkıyorum öğlen olmadan saç şekli bozulmaya başlıyor :D Sizden güzel özellikle saç şeklini bozmayan bir saç spreyi önermenizi istiyorum.
Jöle veya limon kullanmayı denedin mi?

Ben yaklaşık 3 aydır Mofrose kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım saçına sık ve öle kalsın ama elinde ellersen bozulur. ;)

Jöle veya limon kullanmayı denedin mi?
açıkçası jöleye pek sıcak bakmıyorum çok belli oluyor :D Limon veya jöle hiç kullanmadım
Ben yaklaşık 3 aydır Mofrose kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım saçına sık ve öle kalsın ama elinde ellersen bozulur. ;)
Sorunda o ister istemez saçımı elliyorum gün içerisinde :D
Wax ve bu spreyi kullanıyorum. 2 gün bile götürdüğü oluyor :p
Taft Saç Spreyi Ultra Güçlü 27594547 - n11.com
wax sürüp sonra bu spreyi mi sıkıyorsun ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı