Saçım şekil almıyor

Plory

Centipat
Merhaba, 6-7 aydır saçımı uzatıyorum 0'dan ve şu an hiç şekil almıyor. Ne bağlayabiliyorum ne de geriye veya yana yatırabiliyorum. Wax ile yana doğru şekil verebiliyorum fakat saçım aşırı yumuşak ve düz olduğundan 5 dk sonra sönüyor ve iğrenç oluyor. Taç takıyorum, gevşettiğimde kabarık güzel duruyor ama o da 2-3 dk sonra düşüyor ve kötü bir görüntü oluşuyor. Kısacası ne yapmam lazım şu an uzayana kadar? Saçıma önerebileceğiniz bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 6-7 aydır saçımı uzatıyorum 0'dan ve şu an hiç şekil almıyor. Ne bağlayabiliyorum ne de geriye veya yana yatırabiliyorum. Wax ile yana doğru şekil verebiliyorum fakat saçım aşırı yumuşak ve düz olduğundan 5 dk sonra sönüyor ve iğrenç oluyor. Taç takıyorum, gevşettiğimde kabarık güzel duruyor ama o da 2-3 dk sonra düşüyor ve kötü bir görüntü oluşuyor. Kısacası ne yapmam lazım şu an uzayana kadar? Saçıma önerebileceğiniz bir şey var mı?

İnce telli mi saçın.

Sacinin tam uzun ile kisa arasi donemi sanirim. Bu tarz seyler yasamaniz normal. Uzun sac merakiniz varsa bu donemi atlatmak gerekebiliyor.

Uzayınca da çok kabarıyor saç. Her sabah uğraştırıyor saçı aç, tara, bağla vs.
Kisa saca gore tabii daha ugrastirici. Ama zevk meselesi iste, isteyen yapiyor.

Uzayınca da çok kabarıyor saç. Her sabah uğraştırıyor saçı aç, tara, bağla vs.
Kabarması daha iyi oluyor ben de. Alnıma saç düştüğü an da tüm yakışıklılık karizma her şey gidiyor. Harry styles a benziyor yüzüm, saçım falan o da hep saçını kabarık kullanır.

Sacinin tam uzun ile kisa arasi donemi sanirim. Bu tarz seyler yasamaniz normal. Uzun sac merakiniz varsa bu donemi atlatmak gerekebiliyor.

Kisa saca gore tabii daha ugrastirici. Ama zevk meselesi iste, isteyen yapiyor.
Aynen öyle hocam, ama cidden bu kadar berbat bir dönem olamaz, apaçilere benziyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı