Saçım tamamen gözümün önünde olursa kör olur muyum?

CHRİS W4LKER

Decapat
O kadarda kötü olmuyor sadece etrafın rengi değişiyor o kadar.
Hocam pp'nizde olan karaktere özenmeyin. :D Gerçekten çok kötü. Yine söylüyorum sizin kararınıza karışmak haddim değil ama benim fikrim böyle. Rezalet oluyor serseri saçı gibi. Bizim müdür yardımcısı da bu konu hakkında konuşmuştu. 14-15 yaşların da ergenliğe ilk girildiği zamanlar böyle şeylere özeniliyor ancak saçını böyle yapanların büyük çoğunluğu ileride "ben nasıl saçımı böyle yapmışım ya?" diyerek pişman oluyorlar dedi. Ben de ergenim bunu belirteyim ama bana kalırsa asla öyle yapmam ben.

Son düzenleme:

ÖzdemirBurak

Picopat
Daha fazla  
Ben kötü ülke yönetimine bir kelime laf ettim diye ceza atıyorlar. Onun yerine şu gereksiz konulara bir müdahale edilmeli. Bir konu okuyosun atıyorum başlığı gtx 1650 vs rx 6500xt, altındaki konu afedersin bilmem neremde kıl çıktı ne yapmalıyım. Yani hadi ama! Şimdi yine ceza yiyeceğim büyük ihtimalle. Varsın atsınlar.

KS
KS
SeaSwamp

SeaSwamp

Centipat
Daha fazla  
Hocam pp'nizde olan karaktere özenmeyin. :D gerçekten çok kötü. Yine söylüyorum sizin kararınıza karışmak haddim değil ama benim fikrim böyle. Rezalet oluyor serseri saçı gibi. Bizim müdür yardımcısı da bu konu hakkında konuşmuştu. 14-15 yaşların da ergenliğe ilk girildiği zamanlar böyle şeylere özeniliyor ancak saçını böyle yapanların büyük çoğunluğu ileride "ben nasıl saçımı böyle yapmışım ya?" diyerek pişman oluyorlar dedi. Ben de ergenim bunu belirteyim ama bana kalırsa asla öyle yapmam ben.

Hocam 10 yaşımdaykende böyleydi 6 yıl geçti aradan pişman değilim.

A8 9600

Centipat
Daha fazla  
Meslek
İşlemci
Olursunuz. Bu halıyı dokuyan çocuğun da saçları uzundu kör oldu.

Dosya Ekleri

• images (5).jpeg
    images (5).jpeg
    10,7 KB · Görüntüleme: 5

Yeni konular

Yukarı