Saçın Bir Günde Yağlanması

Dark-Man

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Elektronikçi
Daha önceden böyle bir sorun yoktu. 2-3 gün yağlanmadan dayanırdı ama artık öyle hızlı yağlanıyor ki sabah duş alıp evden çıksan akam geldiğimde yağlanmış oluyor. Kullandığım şampuan Clear Men mavi olanlar. Şampuan değiştirmeyi denedim ancak sonuç aynı 👎 Çözümü var mı?

Sosyal hayatınızı bilmiyorum ama lise zamanımda ben de her sabah saçımı yıkardım ve akşama doğru saçlarım kısa olmasına rağmen yağlanırdı. Tatil döneminde gün aşırı duş almama rağmen saçlarımı yıkamayıp ıslah süreci uyguladım ve 6-7 gün saç yıkamadan yağlı yağlı durmuştum. Sürekli evde olduğum için sosyal olarak sorun yaşamadım ve bunu ilk 7 günden sonra yıkadıktan sonra ikinci yağlanma süresi 2-3 güne çıktı. Bir kere daha 7 gün bekletip yıkadıktan sonra 4-5 günde yağlandı. Ve sonrasında düzene girdi. Banyo yaptığım zamanlamaya uydurdu kendini.
Ayrıca kalıp sabun da deneyebilirsiniz. Kuru olduğu için saçı da kurutabilir. Zeytinyağlı olanları falan var köşe başı zincir marketlerde bile satılıyor. Onlardan kullanabilirsiniz.

Yaglanmaya karsi olan sampuanlardan kullanmaya calis. Ayrica cinsel aktivite de sacin yaglanmasini hizlandirir ( testesteron ).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı