Saçlar dökülüyor mu?

erenalisen

Hectopat
Daha fazla  
Saçlarımı bildim bileli böyle. 2 sene önceki fotoğraflarımda da böyleymiş. Günde kendim de çekmeme rağmen 70 tel falan oluyor. Dökülme baba ve anne tarafında nadir birkaç kişide var birinci dereceden bağım olan kimsede yok. Dayım babam annem vs bu şekilde devam eder mi saçlar yoksa daha fazla açılır mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20220430_191539.jpg
    IMG_20220430_191539.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_20220430_191543.jpg
    IMG_20220430_191543.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 78
Normal bir insanda ortalama olarak günlük 100 saç teli dökülür. Eğer normal bir insan değilsen veya anormal bir durum varsa lütfen en yakın Sosyal kategorisine konu açmak yerine en yakın doktora başvurmalısın.

Normal bir insanda ortalama olarak günlük 100 saç teli dökülür. Eğer normal bir insan değilsen veya anormal bir durum varsa lütfen en yakın sosyal kategorisine konu açmak yerine en yakın doktora başvurmalısın.

Bende günlük saymadım ama 100ü bulmadığına eminim arada dökülüyor mu diye tutup çektiğimde 2-3 tel geliyor yastiklarima baktığım da saç göremiyorum genelde.
Doktora git kan tahlili yaptır tahlilerin normalse dert etme değilse zaten vitamin hapı verir ve biraz ısrarcı ol doktora karşı genelde normal deyip göndermeye çalışıyorlar.

Babamın da yapısı aynı aslında şekli olsun tel yapısı falan babamda da bu kadar bir açıklık varmış hala daha aynı duruyor 50 yaşında adam şu an gür saçları var.

Geri
Yukarı