Saçma Konular Hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin de haklılık payınız var elbette. Ancak bu konuları açan bazı kişiler sevdiğim ve göz ardı edemeyeceğim kişiler, o sebepten tek bir konu yüzünden engellemek istemiyorum.

Dediğiniz gibi, forum kurallarınca dedikleriniz geçerli. Doğru konuya açılırsa açılabilir. Açılabilir, açılabilir de biraz da mantığı katarak açılsa keşke.
Haklılık payınız yok değil. "Sağlık" kategorisine açılan konulara cahil cühela kişiler cevap verirse konu sahibinin sağlığını daha da bozabilir.

Kategorinin "Sağlıklı Yaşam" olarak değiştirilmesi en doğrusudur, zannımca.

Kimin ne ile nasıl mutlu olduğu ya da eğlendiği kimseyi alakadar etmez, kişinin bu sebepten kendisini gözden geçirmesi de asla gerekmez. İlgili kategoriye açıldığı sürece kirlilik teşkil etmemekte ve forum kurallarına aykırı bir durum sergilememekte. Rahatsız oluyorsanız bahsedilen konulara girmemeyi deneyebilir, bu tür konuları açan kişileri de "Göz Ardı Et" butonunu kullanarak görmezden gelebilirsiniz, zira ben öyle yapıyorum. İyi sosyaller dilerim.
-Sürekli mastürbasyon zarar verir mi?
-Penisim niye kısa?
-Recep Baltaş'a benzeyen bilmem ne x kişisi
-Recep Baltaş hangi yemeği yiyiyor?
-Dayak yiyeceğim taktik verin

Bu tarz konular sizin açınızdan ''kirlilik'' teşkil etmiyorsa bir şey diyemem fakat ben rahatsız oluyorum, sürekli de bu kişileri göz ardı etmekle uğraşamam.

Sizin de haklılık payınız var elbette. Ancak bu konuları açan bazı kişiler sevdiğim ve göz ardı edemeyeceğim kişiler, o sebepten tek bir konu yüzünden engellemek istemiyorum.

Dediğiniz gibi, forum kurallarınca dedikleriniz geçerli. Doğru konuya açılırsa açılabilir. Açılabilir, açılabilir de biraz da mantığı katarak açılsa keşke.

Saygılı bir biçimde ifadenizi belirttiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

Bazılarının dikkat çekmek veya prim amaçlı olduğunu düşünüyorum. Sürekli sürekli doların düşme konusu görmek bayıyor. Bunun kötü olduğunu düşünmüyorum ama son zamanlarda aşırı fazla oldu :D.

Bu bana biraz abartı gibi geldi... Hadi keyif çayı içelim.

-Sürekli mastürbasyon zarar verir mi?
-Penisim niye kısa?
-Recep Baltaş'a benzeyen bilmem ne x kişisi
-Recep Baltaş hangi yemeği yiyiyor?
-Dayak yiyeceğim taktik verin

Bu tarz konular sizin açınızdan ''kirlilik'' teşkil etmiyorsa bir şey diyemem fakat ben rahatsız oluyorum, sürekli de bu kişileri göz ardı etmekle uğraşamam.
Kendi bilinciniz ile göz ardı edin o vakit. Kişiden kişiye kirlilik konusu görecelilik gösterebilir lakin kuralları ve düzeni ihlal etmediği sürece yönetim tarafından bir müdahale geleceğini sanmam. Gördüğünüz zaman sinirlenip, konuya girince sinirinizi dökmek yerine benim yaptığım gibi görmezden gelip diğer konulara yönelin :)

Forum kurallarına aykırı değilse hiçbir söz söyleme hakkın bulunmuyor zaten. Bu konuların açılmasına vesile olan şey kuralların gevşemesinden başka bir şey değil.
O konuda da konu açacaktım fakat ne yalan söyleyeyim korktum, biraz daha cesaret gelirse o konuda da konu açacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı