Saçma Yönetim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

genova88

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet bu zamana kadar 287 iletim oldu, ama bu kadar saçma bir yönetimi olan site görmedim. Üşenmiyoruz kelimelerce yazıdan oluşan rehberler ekliyoruz, modun biri geliyor neymiş virgülden sonra, yok noktadan sonra boşluk verin.
Bu yüzden bir gün cezalısınız, bu zamana kadar gelen Technopat böyle bir yönetim kadrosu ile çok kullanıcı kaybedecek. Bende artık bu yönetimden sıkıldım size kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben çok ceza yedim ama yönetimi çok sevdim. imlâ kurallarına en çok önem veren forum. Yaşasın Technopat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlaşılmayan, zor okunan, saçma sapan mesajlarla dolu çöp forumlardan farklıdır Technopat. Bu forumda yıllardır durmamın ve yöneticilik de yapmamın en büyük sebebi budur. Technopat'ı farklı yapan budur.

Zaten hep böyle Alexa'da hit olsun diye güzel konu oldumu kendiniz düzenliyorsunuz adam kaçmasın , hit düşmesin diye.

Technopat şu ana kadar gördüğüm en iyi platform. Örnek vermiyim bazı teknoloji sitelerinde konuyu okuyamıyorum. Yönetim 10 numara. Kesinlikle bir sorun yok. Hatan var ki ceza yemişsin. Bende cezalandım ama isyan etmedim. Bir hatam vardı ki beni cezalandırdılar.
O yüzden isyan etmemelisin. Eğer gitmek istersende yolun açık olsun. Arkandan su dökebilirim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı