Sadece Galaxy S3 ile yapabilecekleriniz (Video)

Ziya Erkara

Hectopat
Katılım
7 Temmuz 2012
Mesajlar
997
Beğeniler
178
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
Günümüzde en çok kullanılan cihazların başında gelen akıllı telefonların, sundukları hizmetler sınır tanımıyor. Akıllı telefonlarda kullanılan yazılım, teknoloji ve donanımın üst seviyede oluşu, bu cihazın yapabileceklerini gözler önüne sermekte.Dünyadaki lider akıllı telefon üreticilerinden Samsung’un piyasaya sunduğu Galaxy S3, şu an için en akıllı cep telefonu olma özelliğini taşıyor. Android işletim sisteminin desteğini alan Galaxy S3, Apple’ın iPhone 4S’ine rakip olarak üretildi. Samsung, sadece Galaxy S3 ile yapabileceklerinizi, çektiği 3 reklam filmi ile gözler önüne seriyor. İşte size Galaxy S3’ün reklam filmleri.

Birinci reklam filminin konusu Grup Paylaşımı. Bu reklam filminde, iki yeni doğan bebeğin fotoğrafı dışarıda bekleyen ailelere gönderiliyor. Birisinde tek cebe gönderilen fotoğraf herkes tarafından bir kargaşa içerisinde bakılmak istendiğinden, elden ele gezinmekte ve sonunda yere düşmekte. Diğer tarafta ise Galaxy S3’ler arasındaki kolay veri paylaşımı gösteriliyor.


İkinci reklam videosunda ise fotoğraf çektirmek isteyen bir grup yoldan geçen birini çeviriyor ve çekim yapması için ricada bulunuyor. Grup içerisindeki herkes kendi cebi ile bu anı ölümsüzleştirmek isteyince fotoğraf çekiminin sonu gelmiyor tabiki. Diğer tarafta ise bir bayan elindeki Galaxy S3 ile yaptığı birkaç çekim içerisinden en iyisini özel paylaşım fonksiyonu ile arkadaşlarına dağıtıyor.


Son video ise Galaxy S3’ün diğer elektronik cihazlarla olan aktif iletişimi konu ediliyor. Toplantı esnasında sunum yapacak cihazın bulunamaması, sıkıntı yaratıyor. Tam bu esnada yardıma Galaxy S3 yetişiyor. Eş zamanlı uyumlu çalışma sistemi ile televizyona bağlanan Galaxy S3 üzerinden sunum gerçekleştiriliyor.


Bütün çekilen bu reklam filmlerinde Samsung’un hedefi, Galaxy S3’ün hiçbir üründe bulunmayan özelliklerini ön plana çıkarmak olmuş.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı