Sadece Game Pass İçin Xbox Alınır Mı?

Magicbaz

Decapat
Merhabalar.

Yaklaşık 3 senedir Playstation cephesindeyim fakat oyun fiyatları ve PS Plus saçmalığı yüzünden Playstation 4'ü satıp Xbox'a geçmeyi düşünüyorum. Game Pass'de merak edip oynamak istediğim ve oynayamadığım pek çok oyun var. Playstation'a özel çıkmış her oyunu oynadım neredeyse ve Ghost of Tsushima çıktıktan sonra onu oynayıp bitirip geçeceğim muhtemelen.

Siz önerir misiniz böyle bir şeyi?

Xbox'u yalnızca Game Pass için düşünüyorum.Herhangi bir pişman olma durumu söz konusu olur mu?

Yani kısaca sadece Game Pass için Playstation satıp Xbox'a geçilir mi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında XBOX kanadındaki yüksek fiyatlardan dolayı PS4’e geçmiştim. Şimdi durumlar eşitlendi gibi, tekrar XBOX’a geçeceğim. Exclusive oyunları oynadığınıza göre bir esprisi kalmıyor.

Merhabalar.

Yaklaşık 3 senedir Playstation cephesindeyim fakat oyun fiyatları ve PS Plus saçmalığı yüzünden Playstation 4'ü satıp Xbox'a geçmeyi düşünüyorum. Gamepass'de merak edip oynamak istediğim ve oynayamadığım pek çok oyun var. Playstation'a özel çıkmış her oyunu oynadım neredeyse ve Ghost of Tsushima çıktıktan sonra onu oynayıp bitirip geçeceğim muhtemelen.

Siz önerir misiniz böyle bir şeyi?

Xbox'u yalnızca Gamepass için düşünüyorum.Herhangi bir pişman olma durumu söz konusu olur mu?

Yani kısaca sadece Gamepass için Playstation satıp Xbox'a geçilir mi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
3 ay gamepass ultimate 6 TL başka hesap seçip kendi hesabına hediye olarak satın alacaksın ben isvecteyim xbox one s all digitali 1000 krona yani aşağı yukarı 650 tlye aldım koç gibi duruyor bir tanede İstanbula iken kol aldım yazicioglundan 2 aylık mı ne 250 TL verdim.Gamepass'in normalinde live gold yok gamepass ultimate'de live gold var.

PS4'ten Xbox'a geçmesi söylemesi kadar kolay mı?

Eğer durum böyle ise Gamepass oyunlarını deneyip PS4'e dönmeyi düşünebilirim.

Ben PS4 satıp Xbox One geçtim. Xbox One sattim sonra. PS4'e özel tüm oyunları oynayamadigim için bir yanım PS4 istiyor ama siz oynamişsiniz zaten. PS4 özel oyun oynamak gibi bir amacınız yoksa Xbox One tarafına geçmek doğru tercih olur.
Şimdilik Xbox 360 ve PS3 sahibiyim. Xbox One almayi düşünüyorum çünkü kumanda konforu, ucuz oluşu ve Game Pass sistemi beni kendine çekiyor. Bilgisayarım var.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı