Sadece ProMods 1. dosyası çıkarılırsa diğerleri indirilmeli mi?

mstf_brt

Decapat
Daha fazla  
ProMods sadece 1. dosyayı çıkartıyorsak diğerlerini indirmeye gerek var mı? Ve normal ETS 2 klasörü bile 6.51 GB iken ProMods nasıl 7 küsur GB oluyor? Çok az bir harita eklenmesine rağmen?

Tüm dosyaları indirmelisiniz. ProMods haritası ETS 2 haritasının neredeyse 3 katı falan daha büyük. Ayrıca yolları gerçekten daha güzel. Her yerde farklı bir yollar, farklı bir doğa.

Tüm dosyaları indirmelisiniz. ProMods haritası ETS 2 haritasının neredeyse 3 katı falan daha büyük. Ayrıca yolları gerçekten daha güzel. Her yerde farklı bir yollar, farklı bir doğa.
Tümünü indirmeniz lazım ProMods çok geniş bir haritayı kaplıyor o yüzden +7GB
Ama haritalarına baktığımda normal ets2 haritaları gibi görnüyor.

ProMods, oyunun kendi haritasına bir hayli büyük ekleme yapıyor. Bu yüzden boyutu +7GB. ProMods'un kendi sitesinden aynı anda sadece tek dosya inecek şekilde tüm dosyaları indirmelisiniz. Daha sonra hepsini bir klasöre atın ve 1. olana sağ tıklayıp klasöre çıkart yapın. Böylece tüm ZIP dosyalarını çıkaracaktır.

ProMods, oyunun kendi haritasına bir hayli büyük ekleme yapıyor. Bu yüzden boyutu +7GB. ProMods'un kendi sitesinden aynı anda sadece tek dosya inecek şekilde tüm dosyaları indirmelisiniz. Daha sonra hepsini bir klasöre atın ve 1. olana sağ tıklayıp klasöre çıkart yapın. Böylece tüm ZIP dosyalarını çıkaracaktır.
Anladım teşekkürler peki bir şey sormak istiyorum. Mesela bazı yerlerde güzel alanlar oluyor ve tır ile girip gezmek istiyorum veya en azından biraz yaklaşmak istiyorum. Normal oyunda hiç bir şey gözükmese bide duvara çarpmış gibi oluyor. Peki böyle yerler açılıyormu.
Son bir şey yeni bir profil oluşturdum da ilk tır olarak ne önerirsiniz. Oyunda ilk başladığımda scania kullanıyordum. Sonra volvo kullanmaya başladım. Şu aralar renoya sardım. En son scania alacağım ama ilk başlarda ne önerirsiniz. (İvmesi iyi olan bir tır olursa daha iyi olur) Ve promods sitsinde 6 dosya + 1 def dosyası = 7 dosya olması lazım diyor ama def doyasını indirdim def dosyası hariç indirme kısmında 8 doya var.

Son düzenleme:
İlk önce def dosyanızı yaratın, bu dosya oldukça önemli.

promods1.jpg

Ardından 2. görseldeki 8 adet dosyayı tek tek indirmelisiniz. En son acaba bir sıkıntı var mı diye alttaki test programını indirip test edebilirsiniz.

promods2.jpg

Mesela bazı yerlerde güzel alanlar oluyor ve tır ile girip gezmek istiyorum veya en azından biraz yaklaşmak istiyorum. Normal oyunda hiçbir şey gözükmese bir de duvara çarpmış gibi oluyor. Peki böyle yerler açılıyor mu?

Xxx olan yerlerden bahsediyorsanız onu kaldırmak için çeşitli modlar mevcut. Hiçbir belirtisi olmayan görünmez duvarlar ise onları kaldırmak mümkün değil. 0 kamerası ile duvarın arkasına kendinizi ışınlayabilirsiniz.

Son bir şey yeni bir profil oluşturdum da ilk tır olarak ne önerirsiniz? Oyunda ilk başladığımda scania kullanıyordum. Sonra Volvo kullanmaya başladım. Şu aralar renoya sardım. En son scania alacağım ama ilk başlarda ne önerirsiniz?

ProMods için yeni bir profile gerek yok. İlk başlandığında birçok tırın motor gücü zaten kötü oluyor ama genel anlamda en hızlı olanlara Volvo ve scania diyebilirim, modellerinde 750HP mevcut.
Tavsiyem keyif aldığınız tır ile oynayın çok da hızlı olmaya gerek yok :)

Ve ProMods sitsinde 6 dosya + 1 def dosyası = 7 dosya olması lazım diyor ama def doyasını indirdim def dosyası hariç indirme kısmında 8 doya var.

Sitedeki kısım güncellenmemiş sizdeki dosya sayısı doğru.

İlk önce def dosyanızı yaratın, bu dosya oldukça önemli.

Eki Görüntüle 1001960

Ardından 2. görseldeki 8 adet dosyayı tek tek indirmelisiniz. En son acaba bir sıkıntı var mı diye alttaki test programını indirip test edebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1001961

Xxx olan yerlerden bahsediyorsanız onu kaldırmak için çeşitli modlar mevcut. Hiçbir belirtisi olmayan görünmez duvarlar ise onları kaldırmak mümkün değil. 0 kamerası ile duvarın arkasına kendinizi ışınlayabilirsiniz.

ProMods için yeni bir profile gerek yok. İlk başlandığında birçok tırın motor gücü zaten kötü oluyor ama genel anlamda en hızlı olanlara Volvo ve scania diyebilirim, modellerinde 750HP mevcut.
Tavsiyem keyif aldığınız tır ile oynayın çok da hızlı olmaya gerek yok :)

Sitedeki kısım güncellenmemiş sizdeki dosya sayısı doğru.
Teşekküre ederim. Çok sağolun. Konu Çözüldü.

Geri
Yukarı