Sadece Windows'u HDD'den SSD'ye aktarma

ZmZm

Decapat
Daha fazla  
Yeni bir bilgisayar aldım aldığım mağaza ben uğraşmayayım diye sağ olsunlar her şeyi kurmuşlar fakat ben aldığım sitede istediğim SSD'yi bulamadım. Farklı bir yerden söyleyecektim ve PC elime ulaşınca kendim Windows'u SSD'ye kuracaktım fakat söylediğim gibi PC'yi aldığım mağaza PC en iyi performansta çalışsın diye Windows'u HDD'ye kurup ekran kartı driverları vb şeyleri yüklemişler. Windows HDD'de olduğu için PC çok yavaş açılıyor takılmalar oluyor ne yapmalıyım? Açıklayıcı bir şekilde yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sadece Windows u SSD ye taşımak istiyorum bu videoda diski SSD ye kopyalıyor hadi diyelim HDD deki tüm bilgileri SSD ye kopyaladım HDD de ki her şeyi nasıl sileceğim silsem bir şey olur mu detaylı anlatım lazım bana

Ben sadece Windows'u SSD'ye taşımak istiyorum bu videoda diski SSD'ye kopyalıyor hadi diyelim HDD'deki tüm bilgileri SSD'ye kopyaladım HDD de ki her şeyi nasıl sileceğim silsem bir şey olur mu detaylı anlatım lazım bana.

Sadece C diskini kopyala ben öyle yaptım sonra SSD ile başlat sistemi eski C diskini sil.

Kısaca C diskindeki yani HDD de ki her şeyi SSD ye kopyalıyorum SSD ile başlatıyorum sistemi sonra c deki her şeyi siliyorum

Geri
Yukarı