Sadece yan binalarda fiber bağlantı var

Aslında twitter Yusuf Kıraç biraz ele ayağa düştü yerinizde olsam hem genel merkeze yazarım acil ihtiyaç olduğunu belirtin uzaktan eğitim diye üstüne basa basa söyleyin. Birde saha personeline bir şekilde ulaşın işi yapan onlar hızlı halletmesini bilende onlar.
Evin 500-600 metre önünde e5 yolu üzerinde Türk Telekom santrali var. ADSL hizmetini de ordan alıyorduk eskiden. Geçen gün önünden geçerken inceledim baya altyapı için kablolar borular falan var. Temmuz ayı gibi oraya uğrayım dedim(daha önce de uğramıştım). Ordaki uyuz güvenlik görevlisi içeri almadı. Büyük ihtimal orda saha personelleri. Onlar bakıyordur.

Evin 500-600 metre önünde e5 yolu üzerinde Türk Telekom santrali var. ADSL hizmetini de ordan alıyorduk eskiden. Geçen gün önünden geçerken inceledim baya altyapı için kablolar borular falan var. Temmuz ayı gibi oraya uğrayım dedim(daha önce de uğramıştım). Ordaki uyuz güvenlik görevlisi içeri almadı. Büyük ihtimal orda saha personelleri. Onlar bakıyordur.

Aynen öyle orada çalışan arkadaşlara bir şekilde ulaşıp durumu ve mağduriyetinizi belirtseniz size öncelik verebilirler. Tabi bir çorba parası(bir çorba parası da artık 50 liradan başlıyor 😃)da verebilirsiniz işiniz en geç bir gün sonra hallolur.

Yeni konular

Geri
Yukarı