Safari Roleplay Quiz testi

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 6B

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Arkadaşlarıma Roleplay'i anlatmak için Türk rolü olan bu sunucuya girmek istedim. Saçmalıktan ibaret. Yıllardır Roleplay oynarım ve kaç oldu Quiz'i geçemiyorum. Üstelik foruma kaydolmak için 5 oyun saati istiyor. Benim bildiğim aylar öncesinden foruma kaydolunur, başvuru yapılır ve sunucu açılınca oyuna girilir. Saçmalıktan ibaret. Quiz'in doğru (!) cevaplarını bulma şansımız var mı?

Safari Roleplay'in amacı şudur tahminen.

Hesap açarsın oyuna girersin tüm oyuncular zengin olmak için oynar. Boşuna girme Safari Roleplaye TDM gibi bir şey.

Sampta Roleplay'in dibine vuruluyor. Vendetta RPG ve ya LSRP (İngilizceniz varsa).
Not: Safari RP'de adamlar "Türküm" diye ters şeritten sürer. Ayrıca kaç yıldır RP oynarim SAMP'ta, Skyrim gibi oyunlar bana RP hissini vermiyor. SAMP ise başka bir dünya.

Son düzenleyen: Moderatör:
SAMP kesinlikle bambaşka. Oynanış yönünden geri kaldığı için yıllardır aynı modun, aynı imkanların GTA V'te olmasını istiyorum. Şu an birkaç sunucu var sanırım ama kısıtlıdır imkanlar muhtemelen.

Safari konusunda haklısınız. Türk RP'lerin hemen hemen hepsi böyle. Vendetta bile bir yerde para kazanma amaçlı bir sunucu. Safari'ye ise arkadaşlarıma Roleplayi öğretmek için girecektim. Zaten okul sebebiyle hepsine ara verdim.

SAMP kesinlikle bambaşka. Oynanış yönünden geri kaldığı için yıllardır aynı modun, aynı imkanların GTA V'te olmasını istiyorum. Şu an birkaç sunucu var sanırım ama kısıtlıdır imkanlar muhtemelen.

Safari konusunda haklısınız. Türk RP'lerin hemen hemen hepsi böyle. Vendetta bile bir yerde para kazanma amaçlı bir sunucu. Safari'ye ise arkadaşlarıma Roleplayi öğretmek için girecektim. Zaten okul sebebiyle hepsine ara verdim.
Merhaba , ben vandetta sunucusuna katılmak istiyordum fakat bir takım sorular var 10 sorudan en fazla 9 tanesine cevap verbildim acaba yardımcı olabilme şansınız varmı bir türlü yapamadım.

Merhaba , ben vandetta sunucusuna katılmak istiyordum fakat bir takım sorular var 10 sorudan en fazla 9 tanesine cevap verbildim acaba yardımcı olabilme şansınız varmı bir türlü yapamadım.
Yardım etmek yasaktır. Sorular çok da zor değil. Forumda bir sürü roleplay rehberi var. Sakin bir şekilde iyice düşünürseniz ve roleplay deneyiminiz varsa çözersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı