Safemoon ve Safemars hakkında düşünceleriniz nedir?

Bir miktar alıp 2-3 ay sonra katlanmış hali ile keyif sürülebilir gibime geliyor. TR borsası bir gecede 5-10 kat katlama peşinde olduğu için çok az sayıda alım olacağını düşünüyorum.

Bir miktar alıp 2-3 ay sonra katlanmış hali ile keyif sürülebilir gibime geliyor. TR borsası bir gecede 5-10 kat katlama peşinde olduğu için çok az sayıda alım olacağını düşünüyorum.

Yani yaklaşık 10 ay önce 15$lık shib alan biri şu anda sanırım 6.5m$ kazancı var sadece Shib'den.

Böyle troll coinlere az da olsa almak cidden iyi oluyor, dün gate. IO'da pig vardı alacaktım bugün %60 artmış bile alamadım gittim safemoon ve safemars aldım :D
Shitcoinler. Kumardan farksız. Ayrıca bu kadar artan coinlerden daha bir şey olacağını sanmıyorum.

Evet shitcoinler olayı da o zaten, insanlar trollune alıyor ve şu ana kadar hepsi kazandırdı, daha safemoon ve safemars artış yaşamadı shib, doge gibi o yüzden bunları almak daha mantıklı geldi.
Kazancımı alıp çıkmayı düşünüyorum 4-5 aya.

Evet shitcoinler olayı da o zaten, insanlar trollune alıyor ve şu ana kadar hepsi kazandırdı, daha safemoon ve safemars artış yaşamadı shib, doge gibi o yüzden bunları almak daha mantıklı geldi.
Kazancımı alıp çıkmayı düşünüyorum 4-5 aya.
Üzmicek paralarla girilir mi, girilir. Lâkin bizim turcolar all in shitcoinlere girip batınca veya coin delist olunca intihar ediyor. Dikkat etmek lazım. Dediğim gibi, kumardan farksız.

Üzmeyecek paralarla girilir mi, girilir. Lâkin bizim turcolar all in shitcoinlere girip batınca veya coin delist olunca intihar ediyor. Dikkat etmek lazım. Dediğim gibi, kumardan farksız.

Aynen öyle, bu coinlere all in girmek dünyanın en mantıksız şeyi olabilir, görüyoruz haberlerde intihar edenleri hep, dediğiniz gibi ufak miktarlarda girmek iyi oluyor zaten çok ucuzlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı