Sağ Gözüm Net Görmüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar şu an saat 17:07 ben bu konuyu yazıyorum. 15:20'de uyanıp güne başladım her şey iyi, kalktım duşumu aldım, kahvaltımı ettim fakat hala sağ gözüm bulanık görüyor. İlk uyandığım zamanlar olurdu uykudan net görememe. Ama uyanalı 2 saat oldu sağ gözüm halen bulanık puslu görüyor. Sebebi nedir? Bu saatte de hastaneye gidemedim.

İçini su ile iyice temizle. Umarım önemli bir şey yoktur. Eğer temizledikten sonra da devam ediyorsa çok uğraşma, hastaneye git.

Basketbol oynadıktan sonra ara sıra banada oluyor tansiyonum düştüğü için. Farklı şeyler olabilir bilmiyorum ama bende olan durum buydu. Doktora gitmeni öneririm.

Şakaya gelmez. Uzun süre puslu görüyorsan derhal hastaneye git bir görün. Bende de olurdu aşırı uyuduğum günlerde bulanık görürdüm gözümü açamazdım yıkadıktan 10 dakika sonra kendime gelirdim ama senin 2 saat çok fazla.

Güncel:

Uyanalı tam 3 saat oldu gözlerim halen net değil arkadaşlar sanırım sıkıntı büyük.

Arkadaşlar şu an saat 17:07 ben bu konuyu yazıyorum. 15:20'de uyanıp güne başladım her şey iyi, kalktım duşumu aldım, kahvaltımı ettim fakat hala sağ gözüm bulanık görüyor. İlk uyandığım zamanlar olurdu uykudan net görememe. Ama uyanalı 2 saat oldu sağ gözüm halen bulanık puslu görüyor. Sebebi nedir? Bu saatte de hastaneye gidemedim
Kanka 3'te uyanıp da `ben niye etrafı bulanık görüyorum` demen saçma çünkü 3 ne? Öglen uyanmıssın ve vucudun allak bullak olur. Aynı zamanda gözlerin de öyle, yani normal öglenleri uyanıp da bulanık görme :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı