Sağ tıkta Nvidia Denetim masası yok

Fthzrrr

Decapat
Bu hafta içerisinde RTX 2070 armor modelli ekran kartlı masaüstü bir bilgisayar kurdum fakat masaüstünde sağ tık yaptıktan sonra Nvidia denetim masası seçeneği bulunmuyor, DDU ile kaldırıp tekrar temiz kurulum yaptım son güncel sürümü de yükledim fakat sonuç alamadım. @Recep Baltaş yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
DHC sürücüye denk gelmişsiniz. Denetim masasına erişmek için Microsoft Store'dan kurmalısınız.

dhc sürücü nedir ? araştırdım fakat bulamadım link atabilme imkanınız var mı acaba ?

Size yüklenen Nvidia sürücüleri beraberinde denetim masası içermiyorlar. Nvidia standart ve DHC olmak üzere iki sürücü yayınlıyor. Bazı bilgisayarlara nedeni tam bilinmeyen sebeplerden ötürü DHC sürücüler yükleniyor, DHC sürücülerin standarttan tek farkı Nvidia CP'ye sahip olmamalarıdır.

Bu bağlantıdan kuramıyor musunuz?

Size yüklenen Nvidia sürücüleri beraberinde denetim masası içermiyorlar. Nvidia standart ve DHC olmak üzere iki sürücü yayınlıyor. Bazı bilgisayarlara nedeni tam bilinmeyen sebeplerden ötürü DHC sürücüler yükleniyor, DHC sürücülerin standarttan tek farkı Nvidia CP'ye sahip olmamalarıdır.

Bu bağlantıdan kuramıyor musunuz?
bu şekilde çıkıyor
Geforce experience indirip ekran kartı sürücüsünü güncellediniz mi?
aynen geforce experinceten güncelledim

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    37,4 KB · Görüntüleme: 3.037
372437

Bilgisayarıma sağ tıklayıp "Yönet" deyin.
Hizmetler ve Uygulamalar kısmında "Hizmetler" e tıklayın.
"NVIDIA Display Container" veya Sadece "Nvidia" hizmetini bulun kapalı ise "Otomatik" yapın.
Bilgisayarı yeniden başlatın.
Sonra "C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Control Panel Client\" bu klasöre gidin.
"nvcplui.exe" veya "nvcpl.exe" hangisi ise sizdeki onu çalıştırın.

Eki Görüntüle 372437
Bilgisayarıma sağ tıklayıp "Yönet" deyin.
Hizmetler ve Uygulamalar kısmında "Hizmetler" e tıklayın.
"NVIDIA Display Container" veya Sadece "Nvidia" hizmetini bulun kapalı ise "Otomatik" yapın.
Bunuda internette araştırmış denemiştim hocam otomatik ve çalışıyor gözüküyor durdurup tekrar başlattım yine olmadı , C:\Program Files\NVIDIA Corporation bende buraya kadar var Control Panel Client yok

Geri
Yukarı