Sağlam lisans güvenilir mi?

Blecade

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu siteden 50TL’ ye Retail Windows 10 Pro anahtarı alacağım. Güvenilir midir? Daha önce alışveriş yapan var mı? Varsa yorumlarını alırsam sevinirim. Ayrıca başka site önerileri de alabilirim.

Arkadaşlar belirttiğim siteden aldım. Sorun yaşamadım, retail olarak etkinleşti.
Sağlam Lisans güvenilirdir. Üstte adı geçen lazimbana, lisansburda vs. 1-2 siteden daha önce alıp test ettim. 20-30 TL olan lisansları genelde mak lisans satıyorlar. Mak lisanslarda format attıktan sonra lisansınız silinir, çöpe gider. Bir daha kullanamazsınız o keyi. Retail ve OEM keyler format sonrası da kullanılır süresizdir.
Retail: Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al | SaglamLisans
Oem: Windows 10 Pro OEM Lisans Key Satın Al | SaglamLisans
Ek bilgi: OEM lisans almanızı tavsiye ederim. Bilgisayarınızı etkinleştirdiğinizde oem lisanslar anakarta gömülür. Format attığınızda dahi lisansınız silinmez ömür boyu kullanırsınız. Piyasada satılan lisanslı işletim sistemli bilgisayarda da oem lisans bulunur.

Sağlamlisanstan birçok lisans aldım. (Windows, office 2019, antivirüs). Sorunsuz etkinleşti ve çalışıyor hepsi. Bir sorun yaşarsanız 7 gün boyunca sitede canlı destekleri mevcut, yardımcı olurlar.

Sağlam lisans güvenilirdir. Üstte adı geçen lazimbana, lisansburada vs. 1-2 siteden daha önce alıp test ettim. 20-30 TL olan lisansları genelde MAK lisans satıyorlar. MAK lisanslarda format attıktan sonra lisansınız silinir, çöpe gider. Bir daha kullanamazsınız o Key'i. Retail ve OEM Key'ler format sonrası da kullanılır süresizdir.
Retail: Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al | SaglamLisans
OEM: Windows 10 Pro OEM Lisans Key Satın Al | SaglamLisans
Ek bilgi: OEM lisans almanızı tavsiye ederim. Bilgisayarınızı etkinleştirdiğinizde OEM lisanslar anakarta gömülür. Format attığınızda dahi lisansınız silinmez ömür boyu kullanırsınız. Piyasada satılan lisanslı işletim sistemli bilgisayarda da OEM lisans bulunur.

Sağlamlisanstan birçok lisans aldım. (Windows, Office 2019, antivirüs). Sorunsuz etkinleşti ve çalışıyor hepsi. Bir sorun yaşarsanız 7 gün boyunca sitede canlı destekleri mevcut, yardımcı olurlar.

Sağlam lisans formattan sonra gidiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı