Sağlam ücretli VPN önerisi

GökUzay

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, ismini vermek istemedigim ama sansür offline olarak belirtebilecegim bir ISS kullanıyorum. Birçok VPN burada engelli. Gercekten parasini verip calisan, konumu uygulamalar bazinda degistiren ve ozel IP atayan fiyati fark etmeksizin iyi bir VPN oneriniz varsa buradan veya ozelden soylerseniz kullanmak isterim.

Arkadaşlar merhaba, ismini vermek istemedigim ama sansür offline olarak belirtebilecegim bir ISS kullanıyorum. Birçok VPN burada engelli. Gercekten parasini verip calisan, konumu uygulamalar bazinda degistiren ve ozel IP atayan fiyati fark etmeksizin iyi bir VPN oneriniz varsa buradan veya ozelden soylerseniz kullanmak isterim.
NordVPN, ExpressVPN.

Birçok VPN kullandım, belli bir zaman sonra kopmalar yaşanıyor. Artık Avira VPN kullanıyorum. Prime antivirüs ile gelen bir özellik. Gayet memnunum.

Express VPN öneririm; merkezine, denetlenebilir ve denetlenmesine, denetleyen firmaların yetkinliklerine ve güvenilirliklerine bakarak söylüyorum (ama unutmamak lazım bunların hepsi diğer VPN firmaları gibi beyanlarına güvenilerek kurulan cümlelerdir) incelemenizde fayda var.

NordVPN alma kardeşim. Hele W11 kullanıcısıysan. Açmak için bile bazen pcye reset atmak zorunda kalıyorum. Servislerini bile kapatsan uygulama karşına gelmiyor. Garip bir olayı var hala çözemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı