SağlamLisans güvenilir midir?

• Konuyu başlatan AuEnx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 7B

AuEnx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, çok önceden Laptop'u ilk aldığımda yanlış hatırlamıyorsam KMSpico ile lisans etkinleştirme gibi bir hataya düşmüştüm. 1-2 haftadır lisans süreniz dolmak üzere gibi uyarı mesajları alıyordum ve lisans bugün bitti. Bu yüzden Windows 10 Pro 64 Bit işletim sistemime Key satın almak istiyorum sağlam Lisans'ta satılıyor bu site güvenilir midir?

Aşağıda resimde gördüğünüz gibi 3 tane seçenek var Win 10 Pro OEM - Pro Key lisans ve Retail Key. OEM 80, Pro Key lisans 50 ve Retail ise 60 TL. Benim hangisini almam gerekiyor ve neden Pro Key lisans 50 TL bunun özelliği nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    99 KB · Görüntüleme: 309
Dediğiniz program bende sıkıntı çıkarmıyor nedense. Ben olsam buradan da almazdım. 5 MB'lik bir programla aynı işlevi görür bence. Çünkü bu da orijinal değil ki.

Dediğiniz program bende sıkıntı çıkarmıyor nedense. Ben olsam buradan da almazdım. 5 MB'lik bir programla aynı işlevi görür bence. Çünkü bu da orijinal değil ki.
KMSpico sıkıntılı bir program hocam. Bilgisayarı ayrıca arkaplanda sömürüyor haberiniz olsun. Hwidgen adlı programda önerdiler ama güvenemediğim için kullanmadım.

Site güvenilir alabilirsiniz. Şuan hangi Windows 10 sürümünü kullanıyorsanız onunkini alın. Ama Windows 10 pro key 49 TL olan daha iyi. %5 indirim kodu var isterseniz söyleyebilirim.

Site güvenilir alabilirsiniz. Şuan hangi Windows 10 sürümünü kullanıyorsanız onunkini alın. Ama Windows 10 pro key 49 TL olan daha iyi. %5 indirim kodu var isterseniz söyleyebilirim.
Kod için teşekkür ederim fakat 50 TL'lik olanı satın aldım. Kod mailime ne zaman ulaşacak? Ayrıca ödeme karttan çekildi ama İş Cep'ten harcama geçmişine baktığımda oraya yansımadı giden 50 TL bu bir problem teşkil eder mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı