Sağlamlisans Retail Key yerine OEM gönderdi

karambyte

Decapat
Katılım
15 Mart 2019
Mesajlar
746
Çözümler
2
Biraz önce crack yerine para verip Sağlamlisans'tan kullanmak istedim. Retail satın aldım ancak OEM Key kodu göndermişler. Ardından etkinleştirip CMD'den baktığımda Retail yerine OEM Key yazıyordu. Yani fazla para vereyim Sağlamlisans'tan alayim dedim. Adamlar OEM Key daha pahalı ürün dediler. Herhangi bir dezavantajı yok dediler. Ancak genelde Retail Key öneriliyor ve ben sonuçta Retail için satın aldım. Sizce ne yapmalıyım? Kullanıp geçeyim mi? Çünkü artık girip etkinleştirdim.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

YFK

Centipat
Katılım
16 Şubat 2021
Mesajlar
2.024
Makaleler
1
Çözümler
11
Biraz önce crack yerine para verip sağlamlisans'tan kullanmak istedim. Retail satın aldım ancak OEM Key kodu göndermişler. Ardından etkinleştirip CMD'den baktığımda Retail yerine OEM Key yazıyordu. Yani fazla para vereyim sağlamlisans'tan alayim dedim. Adamlar OEM Key daha pahalı ürün dediler. Herhangi bir dezavantajı yok dediler. Ancak genelde Retail Key öneriliyor ve ben sonuçta Retail için satın aldım. Sizce ne yapmalıyım? Kullanıp geçeyim mi? Çünkü artık girip etkinleştirdim.

Kullanıp geçin. Belkide size kıyak yapmak istediler.
 

blavlmao

Centipat
Katılım
30 Kasım 2020
Mesajlar
2.676
Makaleler
2
Çözümler
23
Yer
36
Retail ile lisansını başka cihaza transfer edebilirsiniz, OEM donanıma yazdığı için transfer edilmez. Retail Microsoft'tan destek alabilir, OEM alamaz. Bence para iadesi almayı deneyin, kazıklanmışsınız.
 

YFK

Centipat
Katılım
16 Şubat 2021
Mesajlar
2.024
Makaleler
1
Çözümler
11
Retail ile lisansını başka cihaza transfer edebilirsiniz, OEM donanıma yazdığı için transfer edilmez. Retail Microsoft'tan destek alabilir, OEM alamaz. Bence iade etmeyi deneyin, kazıklanmışsınız.

İade edemez. Çünkü anahtarı kullanmış.
 
KS
karambyte

karambyte

Decapat
Katılım
15 Mart 2019
Mesajlar
746
Çözümler
2
Adam da daha pahalı dedi :D Bende bir şey demedim daha. Zaten kullandım.
 

Yeni konular

Yukarı