Sağlık çalışanları yaşlı hastaya eziyet etti

Konu yorumlarından da anlayacağın üzere ben zaten empati yaparak cevap verdim. Geçmiş yorumları okumadıysan da git oku, sen de gidip ona rağmen böyle bir şey dersen bu apaçık duygu sömürüsüdür. Adım gibi de eminim, ben tepki göstermeseydim tüm sağlık çalışanlarına ve görevlilerine de laf edecektin. Neyse sen ve senin gibiler doktor hak etmiyor zaten. Onlar da yurt dışına gidiyorlar, devlet hastanesinde randevu almak imkansıza yakın oldu artık. En yakın randevuyu 1-2 ay sonra gösteriyor. Burada lafı çarpıtan varsa da o da sensin.

Adım gibi de eminim, ben tepki göstermeseydim tüm sağlık çalışanlarına ve görevlilerine de laf edecektin
Nereden biliyorsun tüm doktorlara laf atacağımı? Adım gibi eminim diyorsun bir de.

Tekrar söylüyorum bu üçüncü mü beşinci mi söyleyişim kaç oldu bilmiyorum artık. Ben sadece o videodaki sağlıkçılardan bahsettim, DOK-TOR-LA-RIN TA-MA-MIN-DAN DE-ĞİL.

Ha bir de sana tavsiyem, lütfen tanımadığın, kim olduğunu bilmediğin insanlar hakkında "adım gibi eminim sen şunu söyleyecektin" tarzında atıp tutma. Gerçekten hoş bir şey değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı