Sağlık ocağı çalışma raporu fiyatı?

KrofeSSionall

Decapat
Daha fazla  
18 yaşını dolduralı birkaç ay oldu ve 18 yaşımı doldurduğum için babamın sağlık sigortasından yararlanamıyorum. İşe giriş için sağlık raporu lazım. Sağlık ocağından çıkaracağım. Fiyatı nedir? Bilgisi olan birisi yazarsa çok sevinirim.

Nasıl yani? Ben 21 yaşındayım babamın sağlık sigortasından faydalanabiliyorum. Özel sigorta değil, bildiğin SGK. 25 yaşına kadar devam ettiğini biliyorum.

Nasıl yani? Ben 21 yaşındayım babamın sağlık sigortasından faydalanabiliyorum. Özel sigorta değil, bildiğin SGK. 25 yaşına kadar devam ettiğini biliyorum.

Hayır etmiyor. Bugün hastaneye gittim ve muayene için 220 röntgen için yaklaşık 250TL verdim. 18 yaşından sonra ayrılıyormuşuz babamızın sigortasından.

Hayır etmiyor. Bugün hastaneye gittim ve muayene için 220 röntgen için yaklaşık 250TL verdim. 18 yaşından sonra ayrılıyormuşuz babamızın sigortasından.
18 yaşında eğer herhangi bir eğitim kurumunda yok isen ayrılıyorsun(liseden de mezun değil isen). Eğer lise bitirdiysen 20, Üniversite okuyor isen 25 yaşına kadar bağlı kalıyorsun. 150 ila 400 TL arasında bir fiyat çekeceklerdir yapılacak testlere bağlı. Çalışacağın yer ile anlaşmalı özel bir kuruma gitmen daha mantıklı olacaktır.

18 yaşında eğer herhangi bir eğitim kurumunda yok isen ayrılıyorsun(liseden de mezun değil isen). Eğer lise bitirdiysen 20, üniversite okuyor isen 25 yaşına kadar bağlı kalıyorsun. 150 ila 400 TL arasında bir fiyat çekeceklerdir yapılacak testlere bağlı. Çalışacağın yer ile anlaşmalı özel bir kuruma gitmen daha mantıklı olacaktır.

Liseden mevzun oldum ve mevzun olalı 1 yıl bile olmadı fakat benden ücret kestiler.

Lise mezunları baba veya annelerin sigortasından 20 yaşına kadar yararlanabilirler. Bir yanlışlık olmalı hakkını ara.

Nereye şikayet edebilirim?

Lise mezunları baba veya annelerin sigortasından 20 yaşına kadar yararlanabilirler. Bir yanlışlık olmalı hakkını ara.

Biraz araştırdım ve gerçekten de liseyi bitirenler 20 yaşına kadar babasının sağlık sigortasından yararlanabiliyormuş. 3 ay önce 18 yaşıma girdim babamın sağlık sigortasından yararlanabiliyor muyum diye sordum ve bana sizin dediğiniz gibi 20 yaşına kadar yararlanabilirsiniz dediler. Randevu alıp gittiğimde bana sağlık sigortanız yok demişti ve şaşırmıştım. Hanımefendiye 20-21 yaşıma kadar devam ediyor diye biliyorum dediğimde öyle gözükmüyor deyip vezneye yönlendirdi. Bugün hastaneye tekrar gideceğim ve bu konuyu açacağım. Acaba okuduğum lise meslek lisesi diye mi yararlanamıyorum?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı