Sağlık raporu nereden alınır?

İş yeri istediyse heyet raporudur kardeşim evet ücretlidir Devlet hastanesinde daha ucuzdur özelde biraz daha yüksek ücret talep ederler. en son 1 sene önce devlet hastanesi 250 300tl civarı istiyordu şimdi durum nedir bilmiyorum.

Aile hekimi çıkarır mı ücretsizdir şekilde.

İş yeri istediyse heyet raporudur kardeşim evet ücretlidir devlet hastanesinde daha ucuzdur özelde biraz daha yüksek ücret talep ederler. En son 1 sene önce devlet hastanesi 250 300TL civarı istiyordu şimdi durum nedir bilmiyorum.

200₺ ne hocam 50₺ diyorlardı.

Bazı iş yerleri heyet raporu istiyor heyet raporunda birden fazla doktora giderek sağlam onayı alıyorsun sağlık raporu tek hekimden alınansa bir kaç soru bir kaç test sonucu sağlam deyip gönderiyor arasında fark var iş yeri hangisini istiyor önemli olan o tek hekimse 50 tl olabilir doğrudur ama heyet raporu birden fazla doktorla görüşür hepsinden sağlam onayı alırsın

Aile hekimi geri çevirir diye düşünüyorum arkadaşım almaya çalıştı kanun var biz rapor veremiyoruz Devlet hastanesinden alacaksınız deyip göndermişler.

@-Mehmet Taş- sağlık ocağı verir mi?

Arkadaşlar MHRS sitesinden aile hekimine randevu alarak çıkarttırdım(ücretsiz bir şekilde) İş için olduğunu belirttim. Fakat bazı aile hekimleri arkadaşımın dün başına geldi gidip iş yerinden yazılı belge getirmesini istemiş. İş içinse dikkat edin haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı