Sağlıksız beslenmenin sonuçları nelerdir?

Erken ölümdür. Tartışmaya dahi kapalıdır. Sadece Türkiye değil dünya üzerinde ölen insanların çoğunluğu beslenme alışkanlıkları yüzünden ölmektedir. Ne yersen öyle gözükürsün. Spor yapan insanlarla dalga geçen veyahut onların bir şey bilmediğini savunan sözde doktorlarımız var maalesef. Spor ve iyi beslenme ömrü uzatır. Aksini iddia edenin mezar taşında horon teper protein tozu dökerim.

Ayrıca siz de görünüşe göre oldukça sağlıksız besleniyor gibisiniz. Sinir sisteminiz oldukça zayıf. Ya da sinir sistemi gelişiminiz bir şeylerden olumsuz etkilenmiş olabilir. Sağlıklı günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca siz de görünüşe göre oldukça sağlıksız besleniyor gibisiniz. Sinir sisteminiz oldukça zayıf. Ya da sinir sistemi gelişiminiz bir şeylerden olumsuz etkilenmiş olabilir. Sağlıklı günler dilerim.

Evet sinir sistemim çok olumsuz etkilendi ayrıca konu benim nasıl beslenmem değil, "sağlıksız beslenmenin sonuçları".
Daha da kalıplaşmak ve ağır kaldırmak için her spor sonrası Fast food tüketiyorum; dirty bulking yapıyorum aslında. Kalıp ve ağır kaldırmak için sağlığımı hiçe sayıyorum resmen 🤣

Kalp krizi geçirirsin yapma hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı