Saha dolabına 0 metre uzaklıkta fiber bağlantı gücü nasıl olur?

517582

Femtopat
Daha fazla  
Aslında forumda baktım, birisi 0 mt olmasının sebebi direkt santrale bağlanıyor olması demiş.
Sizce santrale direkt bağlanması mı iyi, saha dolabı aracılığı ile bağlanması mı iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiberde saha dolabı olmaz direkt evinizden santrale kadar bağlantı olur. Fiber o yüzden hızlı zaten.
Fiberde de pasif bile olsa saha dolabı olabiliyor. Ayrıca eklerin büyük kısmı yerin altında kaldığından saha dolabı yokmuş gibi anlaşılıyor.

OFSD ve T7.jpg

3 numaralı dolap fiber ek için konulmuş saha dolabıdır. Yerin altında ek yapılamayacak durumlarda veya bir noktadan dağıtım için kullanılır.

Genellikle şu şekilde yerin altından ek yapmayı tercih ediyorlar. Bundan ötürü OFSD saha dolaplarının sayısı çok azdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiberde de pasif bile olsa saha dolabı olabiliyor. Ayrıca eklerin büyük kısmı yerin altında kaldığından saha dolabı yokmuş gibi anlaşılıyor.

Eki Görüntüle 1285934

3 numaralı dolap fiber ek için konulmuş saha dolabıdır. Yerin altında ek yapılamayacak durumlarda veya bir noktadan dağıtım için kullanılır.

Genellikle şu şekilde yerin altından ek yapmayı tercih ediyorlar. Bundan ötürü OFSD saha dolaplarının sayısı çok azdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İstisnalar kaideyi bozmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı