Sahibinden 2.el ekran kartı alınır mı?

basganmemduh

Decapat
Malum piyasada ekran kartları normal fiyatının 2-3 katı fiyatına satılıyor.Sahibinden.com da uygun fiyatlı ekran kartı buldum. İlan açıklamasında şukadar sene garantisi var ve faturası var demiş. Sizce nasıl güvenebilirim? İlanı GET ile satmıyor yani gidip adamla nasıl deneyebilirim düzgün çalışıp çalışmadığını anlamak için? Adam gerçekten çok uygun fiyata satıyor 2.el bile olsa. Yani şu an piyasa fiyatının neredeyse çeyreği fiyatına satıyor diyebilirim. Sizce bu işin içinde bir Bit yeniği var mıdır? Daha önce böyle bir tecrübeniz varsa paylaşabilir misiniz?Adam 2020 şubatta koymuş ilanı heralde çoktaan satılmıştır şimdi farkettim

Son düzenleme:
Adama GeT ile açmasını söyleyin bence içinizin rahat etmesi açısından. Kabul etmiyorsa ben olsam başkasına bakarım.

Mining yapıldıysa performans düşüklüğü yaşanabilir ve yapılıp yapılmadığını anlaman çok zor. Sadece almadan önce FurMark testi yaptırabilirsiniz.

Malum piyasada ekran kartları normal fiyatının 2-3 katı fiyatına satılıyor.Sahibinden.com da uygun fiyatlı ekran kartı buldum. İlan açıklamasında şukadar sene garantisi var ve faturası var demiş. Sizce nasıl güvenebilirim? İlanı GET ile satmıyor yani gidip adamla nasıl deneyebilirim düzgün çalışıp çalışmadığını anlamak için? Adam gerçekten çok uygun fiyata satıyor 2.el bile olsa. Yani şu an piyasa fiyatının neredeyse çeyreği fiyatına satıyor diyebilirim. Sizce bu işin içinde bir Bit yeniği var mıdır? Daha önce böyle bir tecrübeniz varsa paylaşabilir misiniz?

Link alabilir miyim?
Ayrıca stok bekleyin daha iyi olur.
Linkini atar iseniz en azindan resimden belli olur ne halde oldugu.

Yeni konular

Geri
Yukarı