Sahibinden 2. el ürünün iadesi oluyor mu?

Neden edemiyorsunuz site üzerinden iade talebi oluşturup kargoya verdikten sonra alıcı kabul etmek zorunda. Kabul etmese bile sistem belirli gün içerisinde otomatik onay verip para iadesi yapıyor.
hepbuaradadan aldım satıcı kutusu açılmış dedi reddedildi hep
bide kanun gereği ürün bozuk vs değilse 2.el üründe cayma hakkı yok diye biliyorum

hepbuaradadan aldım satıcı kutusu açılmış dedi reddedildi hep
bide kanun gereği ürün bozuk vs değilse 2.el üründe cayma hakkı yok diye biliyorum
14 gün içerisinde hijyenik olarak sorun olan ürünler hariç koşulsuz şartsız sudan nedenlerle cayma hakkınız vardır, ürüne zarar verilmediği sürece. Bu hakkınızı kullanmanızı engelleyen siteler hayduttur, kullanarak prim vermeyin ve hakkınızı savunun.

Amazon Türkiye'yi tercih edebilirsiniz, neredeyse 2 ay boyunca koşulsuz iade sağlıyor.

14 gün içerisinde hijyenik olarak sorun olan ürünler hariç koşulsuz şartsız sudan nedenlerle cayma hakkınız vardır, ürüne zarar verilmediği sürece. Bu hakkınızı kullanmanızı engelleyen siteler hayduttur, kullanarak prim vermeyin ve hakkınızı savunun.

Amazon Türkiye'yi tercih edebilirsiniz, neredeyse 2 ay boyunca koşulsuz iade sağlıyor.
2.elde peki cayma hakkı varmı

Yeni konular

Geri
Yukarı