Sahibinden.com fahiş ilan verme fiyatları ve tekelcilik yapması

Percival

Kilopat
Makaleler
3
Bir ilan verdim ilk ay ücretsiz ama emlak 1 ayda satılacak bir şey değil hele ki şu piyasada. İlanı değiştirmek için sildim, kategori düzenlemesi yapılamıyor. Tekrar ilan vermek için 1 sene bekleyip 1 ay ücretsiz vereceksin yada 169 TL birde indirimli halini ödeyeceksin diyor şaka gibi bir şey. Bu siteler neyin kafasını yaşıyor, kimse neden karışmıyor bunlara. Hepsiemlak var sahibinden daha kaliteli site ama bilen kullanan yok sadece İstanbul ve çevresi. Ülkenin dingonun ahrına döndü, herkes kafasına göre fahiş fiyat veriyor denetleyen yok, düzgün işleyen hiçbir kurum yok.

Sahibinden parasının peşinde. İnsanlar açgözlülük peşinde. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Onlarında yok çünkü fiyatları insanlar belirler sahibinden.com değil. Maalesef serbest piyasanın şeyini çıkardılar.

Ben tam anlayamadım sahibindenin de bir şekilde para kazanması lazım değil mi? 169 TL çok da büyük bir meblağ değil sunduğu pazar avantajına bakarak. Bir de emlakçıya vermeyi deneyin bakalım emlakçı ne kadar fiyat verecek.

Ben tam anlayamadım sahibindenin de bir şekilde para kazanması lazım değil mi? 169 TL çok da büyük bir meblağ değil sunduğu pazar avantajına bakarak. Bir de emlakçıya vermeyi deneyin bakalım emlakçı ne kadar fiyat verecek.

Ama sahibinden.com çok bilinen bir site. Ucuz fiyat verse sürümden zaten fazlasını kazanır çünkü direkt galerisini emlakçısını sahibinden.com üzerinden işleten insanlar bile var.

İlan verme ücretlerini beğenmiyorsanız bir emlakçı ile anlaşıp kat kat fazla emlakçı komisyonu ödeyebilirsiniz.
Neyi yapıp yapmayacağımı sana mı soracağım? emlakçı senin ayak işini yapıyor ama sitede sadece bir ilan duruyor ve aylık ücreti fazla. Emlakçıya versem sonra niye bu kadar komisyon var diye ağlayan sen olacaksın.
Emlakçı parayı kiralayan ve satın alandan alıyor bilginize.

Geri
Yukarı