Sahibinden.com'dan iPhone 6S Almak

EmreSmskk

Kilopat
Daha fazla  
Normalde Iphone 6S 64GB 3.200 TL civarında bir tutara sahip. 6S 16GB de sorun çıkartır diye düşünüyorum. Ben de 64GB almak istiyorum. Fiyatı da pahalı olduğu için sahibinden.com daki ikinci el sıfır 6S lere baktım. Bir bunu buldum;
Sıfır Siyah Apple iPhone 6S Cep Telefonu sahibinden.com'da - 274013524
Bu inandırıcı geldi bana 2 ay kullanmasına rağmen iyi fiyata satıyor.
Sıfır Gri Apple iPhone 6S Cep Telefonu sahibinden.com'da - 273940009
Bu da aynı şekilde ama daha ucuz ve yurt dışından alınmış galiba. O yüzden biraz tırsmıyor değilim.
Sıfır Altın Rengi Apple iPhone 6S Cep Telefonu sahibinden.com'da - 273167870
Bu da aynı şekilde
Böyle telefonlar mevcut. Siz ne önerirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Apple cihazlarında fatura olma zorunluluğu yok, garantisi cihazın seri numarasına gömülü. Yani herhangi bir Apple Store götürdüğünüzde size fatura sormazlar diyerek seri numarasından garantiyi kontrol ederler.

Faturayı tabii ki alın, ben sadece cihazınızı garantiye gönderirken fatura gerekmediğini belirttim. Çok uç noktalar olur mesela cihaz iCloud'da falan kilitlenir ise o fatura olmadan cihazı açmıyorlar.

Bence yanlış düşünüyosun 2 ayda bir ıphone oldukça kötü duruma getirilebilir o kullanıma bağlı. Bence sahibinden.com dan iphone alınmamalı!
Ön yargılı düşünüyorsunuz. Mesela sizin "İphone'niz" var. Siz satmak istiyorsunuz. 2 ay kullandınız. İlan verdiniz telefonunuz için, herkes böyle düşünürse kimse satış yapamaz. İyi sosyaller.

Bence yanlış düşünüyosun 2 ayda bir ıphone oldukça kötü duruma getirilebilir o kullanıma bağlı. Bence sahibinden.com dan iphone alınmamalı!
Öyle bir olaya tanıklık ettin mi ki bu kadar önyargılısın. Elden alacağım zaten telefonu gidip herşeyini bizzat kendim inceleceğim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı