Sahibinden.com'dan mouse alınır mı?

SeverusSnape.

Kilopat
Daha fazla  
Logitech G900 mouse 350 TL'ye sıfır, jelatinli koyan var güvenilir mi? Nasıl okadar ucuza satabiliyorlar bu mouse Türkiye'de 600-700'lerde satılıyor. Çakma olma olasılığı var mı? Gidip mağazadan alcağıma yarı fiyatına bu arkadaşlardan alırım. Amazon garantili çoğu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G900 mouse 350 TL'ye sıfır, jelatinli koyan var güvenilir mi?
Bizzat aldım öyle bir fiyata Sahibinden'den. Çin kutulu olan da vardı, Avrupa kutulu olan da. Her ne kadar Çince yazıların ve logonun olduğu kutu da gayet orijinal gibi dursa da gidip Avrupa versiyonunu aldım. Gayet de memnunum, çakma çıkmadı.

GeT ile alın ürünü. Kutuyu açarken vs. belli olur zaten çakma olup olmadığı. Bir sorun olursa iade edersiniz.

Bizzat aldım öyle bir fiyata Sahibinden'den. Çin kutulu olan da vardı, Avrupa kutulu olan da. Her ne kadar Çince yazıların ve logonun olduğu kutu da gayet orijinal gibi dursa da gidip Avrupa versiyonunu aldım. Gayet de memnunum, çakma çıkmadı.

GeT ile alın ürünü. Kutuyu açarken vs. belli olur zaten çakma olup olmadığı. Bir sorun olursa iade edersiniz.
Peki G502 mi alayım yoksa G900 mü? Sahibinden.com da bu iki mouse arasında 100 tl oynuyo şaka gibi :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı