Sahibinden.com'dan Nasıl Satış Yapacağım?

ugurFE

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Ben Xbox 360 sahibiyim. Konsolu satma kararı aldım. Sahibinden.com'a koyarsam müşteriyle nasıl alış veriş yapıcaz. Kapıda ödeme mi ne olucak? Mesajlarınızı bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapıda ödeme için ilanınıza yazmanız gerekli. Sahibinden.com sadece ilan sürecini yapıyor. Uğraşmak istemiyorsanız Gittigidiyor'a ilanınızı koyabilirsiniz. Sadece ilanı yapıyorsunuz. Ödemeyi vs. hepsini Gittigidiyor hallediyor. Ya da ilanınızı Tecnhopat'a koyabilirsiniz. İlanınızı "İkinci el / İkinci el Alım Satım İlanları" bölümüne koyabilirsiniz.
İkinci El Alım Satım İlanları | Technopat Sosyal

Kapıda ödeme için ilanınıza yazmanız gerekli. Sahibinden.com sadece ilan sürecini yapıyor. Uğraşmak istemiyorsanız Gittigidiyor'a ilanınızı koyabilirsiniz. Sadece ilanı yapıyorsunuz. Ödemeyi vs. hepsini Gittigidiyor hallediyor. Ya da ilanınızı Tecnhopat'a koyabilirsiniz. İlanınızı "İkinci el / İkinci el Alım Satım İlanları" bölümüne koyabilirsiniz.
İkinci El Alım Satım İlanları | Technopat Sosyal

Cok teşekkür ederim.

Dostum en sağlamı ham satıcı içim hemde alıcı için GET ile alışveriş ama insanlar üç beş kuruş vermemek için dolandırılıyorlar. Mesafeli satış sözleşmesi adı altında başkasının kimlik fotokopisi ile arkadaşımı da 800 TL dolandırdılar. Bence en iyisi GET ile yapmak. Ama yinede % 7 komisyondan muaf kalmak isterseniz Kapıda ödemeli de güvenli

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı