Sahibinden Gamer Central Güvenilir mi?

Foruma üye olduğunuz gibi bu konuyu seçip "garantili" ve "kutuyu ilk siz açacaksınız" minvalindeki sözlerin altını doldurmayıp belirli aralıklarla isim değiştiren bir oluşumu normalleştirmeniz şahane bir "denk gelme" içeriyor. Tüketiciyi yanıltmanın dahi anlamı yok yani? Tamam.
öncelikle firma ile hiç bir alakam yok. Sadece başımdan geçeni anlattım. Hemen ne çabuk ön yargılı oluyorsunuz gerçekten anlamak çok güç... Hatta whatsap konuşmasını atayım bi sn. Bir daha ön yargılı davranmazsınız umarım.
Bir tane hesapla kimse inanmaz. Birkaç tane daha hesap açıp biraz daha övün kendinizi.
öncelikle firma ile hiç bir alakam yok. Sadece başımdan geçeni anlattım. Hemen ne çabuk ön yargılı oluyorsunuz gerçekten anlamak çok güç... Hatta whatsap konuşmasını atayım bi sn. Bir daha ön yargılı davranmazsınız umarım.
Güzel reklam. Rock Strix ile mutluluklar o zaman.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-05-05-20-29-10-449_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-05-05-20-29-10-449_com.whatsapp.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 588
    61,6 KB · Görüntüleme: 545
    61,6 KB · Görüntüleme: 490
Öncelikle firma ile hiçbir alakam yok. Sadece başımdan geçeni anlattım. Hemen ne çabuk ön yargılı oluyorsunuz gerçekten anlamak çok güç... Hatta WhatsApp konuşmasını atayım bir saniye. Bir daha ön yargılı davranmazsınız umarım.

Firmayla ilgin var da yoksa bile dolandırılmışsın. Firmayı övmek için kayıt olduğunu düşünürsek ön yargı olmuyor bu. Ayrıca konuşmayı taklit etmek çok da zor olmasa gerek. Bari kaliteli dolandırıcılık yapın da inandırıcılığı olsun.

Firmayla ilgin var da yoksa bile dolandırılmışsın. Firmayı övmek için kayıt olduğunu düşünürsek ön yargı olmuyor bu. Ayrıca konuşmayı taklit etmek çok da zor olmasa gerek. Bari kaliteli dolandırıcılık yapın da inandırıcılığı olsun.
Firmayı övmedim ki !!! - olanları yazdım...

elden almak için esenyurta gittim adamı aradım oradaki bi mağazanın adını söyledim önündeyim dedim adam elden getirdi abi fatura dedim yollicaz dediler 6 aydır hala yok ama yalan yok ryzen 5 1600 aldım ve sıfırdı

Ben de bunların tuzağına düştüm 2 haftaya yakın oluyor. Benim R3 3100 işlemcimi 1500tlye saydı, 16gb 3000mhz ramimi 600tlye saydı ve 2500tlye R5 3600 sıfır(!) işlemci verdi, yani üstüne 400tl verdim. Getirince işlemciyi test edemedik çünkü macunu yoktu fanı zaten yoktu, tray işlemciyi almış getirmiş oysaki kutulu diyordu.

Neyse aldım işlemciyi ve mavi ekranlar başladı hemen, hala 2 haftadır mavi ekranlarla boğuşuyorum, sıfır dediği ürün için 6 ay önce kesilmiş bir fatura fotosu yolladı bu Uğur denen şahıs.

İşlemciyi teste sokunca direk error veriyor zaten, getir dükkanda bakalım ben testten falan anlamam bir oyun açarız çalışırsa tamamdır diyor şimdi. Ben garantiye verecem tabii fatura gerçekse inşallah yenilerler İncehesaptakiler. Aman uzak durun arkadaşlar...

Ben de bunların tuzağına düştüm 2 haftaya yakın oluyor. Benim R3 3100 işlemcimi 1500TL'ye saydı, 16 GB 3000MHz RAM'imi 600TL'ye saydı ve 2500TL'ye R5 3600 sıfır(!) işlemci verdi, yani üstüne 400TL verdim. Getirince işlemciyi test edemedik çünkü macunu yoktu fanı zaten yoktu, tray işlemciyi almış getirmiş oysaki kutulu diyordu.

Neyse aldım işlemciyi ve mavi ekranlar başladı hemen, hala 2 haftadır mavi ekranlarla boğuşuyorum, sıfır dediği ürün için 6 ay önce kesilmiş bir fatura fotosu yolladı bu Uğur denen şahıs.

İşlemciyi teste sokunca direk error veriyor zaten, getir dükkanda bakalım ben testten falan anlamam bir oyun açarız çalışırsa tamamdır diyor şimdi. Ben garantiye vereceğim tabii fatura gerçekse inşallah yenilerler İncehesaptakiler. Aman uzak durun arkadaşlar...

16 GB RAM'i 600 liraya sayan bir yerden alışveriş yaparsan yaşadıkların normal.

Geri
Yukarı