Sahibinden IBAN ad soyad bilgisi değişmiyor

d1xl1te

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, Param Güvende sistemi ile tehlikeli olduğunu bilerek bir satış yaptım ve IBAN numarası girmem istendi. Kendi IBAN'ım olmadığı için aile bireyimin IBAN'ını girdim ve bunu okudum.

1623699564849.png

Şu an benden başka bir kişinin IBAN'i Sahibinden'de ve ismimi değiştiremiyorum. Ne yapmam gerekli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, param güvende sistemi ile tehlikeli olduğunu bilerek bir satış yaptım ve IBAN numarası girmem istendi. Kendi IBAN'ım olmadığı için aile bireyimin IBAN'ını girdim ve bunu okudum.

Eki Görüntüle 1068515

Şu an benden başka bir kişinin IBAN'i Sahibinden'de ve ismimi değiştiremiyorum. Ne yapmam gerekli?

Aynı problemi ben de yaşıyorum maleesef.

Sahibinden'deki isim ve soyisiminizi kart sahibinin ismi ile değiştirip tekrardan deneyin veya kart bilgisi girerken kart ismine kendi isminizi girmeyi deneyin. Ben öyle yapmıştım.

Sahibinden'deki isim ve soyisiminizi kart sahibinin ismi ile değiştirip tekrar deneyin veya kart bilgisi girerken kart ismine kendi isminizi girmeyi deneyin. Ben öyle yapmıştım.

Sahibinden de isim soyisim değişmiyor.

12 yaşından büyükseniz aileniz ile İş Bankası'na gidip İlk İmza Hesabı açabilirsiniz.

11 yaşındayım :( zaten iptal ettim işlemi sosyaldeki yorumları görünce herkes tehlikeli falan yazmış... Adam satın da almıştı uyuyordur tahminen iptal ettiğimi görünce biraz kulaklarımı çınlatacak, belki de çok büyük bir tehlikeden dönmüş oldum :)
Bir yasaklanma durumu falan olursa 11 değil 17 yaşındayım bu arada öylesine yazdım :D

Geri
Yukarı