Sahibinden kurumsal üyeleri güvenilir mi?

Marc Marquezzz

Hectopat
2. el PS4 alacağım sahibindene 5 yıldır üyeymiş ve kurumsal üyelikmiş.

Mağaza adı konsol bayi istanbu şirinevlerde varmış

Güvenilir mi?

5 Yıldır üye olması veya kurumsal üye olması o satıcıyı güvenilir yapmaz. İnternetten araştırabilirsiniz uzun süredir üye olan satıcılar tarafından dolandırılan insanlar var. Satıcıyı güvenilir yapabilecek tek şey satıcının GET açmasıdır.

5 Yıldır üye olması veya kurumsal üye olması o satıcıyı güvenilir yapmaz. İnternetten araştırabilirsiniz uzun süredir üye olan satıcılar tarafından dolandırılan insanlar var. Satıcıyı güvenilir yapabilecek tek şey satıcının GET açmasıdır.

Hocam buldum dükkanı varmış

Birkaç resimde buldum dükkanın olduğuna dair.

Bu kadar kuruntu yapmaya gerek yok, internetten araştırırsın. Sitedeki telefon numarasını internet üzerinden eşleştirirsin. Sorun yoksa bir problem çıkacağını sanmıyorum. Ben defalarca kurumsal olmayan, şahıslara ürün sattım hem de aldım ona rağmen bir problem çıkmadı. Biraz işi bilmek lazım.

Hocam buldum dükkanı varmış

Birkaç resimde buldum dükkanın olduğuna dair.
Eğer dükkan varsa ve dükkana yakınsanız gidip elden almak sizin için daha faydalı olacaktır. Kargo ile alacaksanız kesinlikle satıcıdan GET açmasını isteyin.

İstanbul bilişim de yılların satıcısı/dolandırıcısı...

İzmir'de bildiğim bir yer var güvenilir 200 lira daha fazla verip ondan alayım garantiye alalım işimizi.
Bu kadar kuruntu yapmaya gerek yok, internetten araştırırsın. Sitedeki telefon numarasını internet üzerinden eşleştirirsin. Sorun yoksa bir problem çıkacağını sanmıyorum. Ben defalarca kurumsal olmayan, şahıslara ürün sattım hem de aldım ona rağmen bir problem çıkmadı. Biraz işi bilmek lazım.

Hocam ilk defa böyle bir site kullanacağım sence güvenilir midir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı