Sahibinden "Olağan dışı erişim tespit ettik..." Hatası

Erdo2525

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Beylikdüzü
Daha fazla  
Herkese Merhabalar! Ekran kartım bozulduğu için Sahibinden'e girmek iştedim fakat bu sorun ile karşılaştım herhangi bir çözümü var mıdır? Birkaç saattir böyle.

1620073379280.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese Merhabalar! Ekran kartım bozulduğu için Sahibinden'e girmek iştedim fakat bu sorun ile karşılaştım herhangi bir çözümü var mıdır? Birkaç saattir böyle.

Eki Görüntüle 1005959
Aynı hatayı belli aralıklarla alıyordum. Şikayetvar'a yazın sizinle iletişime geçiyorlar benim sorunum çözülmüştü iletişime geçildikten sonra.

Herkese merhabalar! Ekran kartım bozulduğu için Sahibinden'e girmek iştedim fakat bu sorun ile karşılaştım herhangi bir çözümü var mıdır? Birkaç saattir böyle.

Eki Görüntüle 1005959

Bu hatayı modemi açıp kapattıktan sonra yine alıyorsanız bilgisayarınıza zararlı yazılım yüklenmiş olabilir.
Ya da ağınızdaki başka bir cihazda bu tip bir yazılım olabilir.

Sorununuz nasıl çözülmüştü peki? Yardımcı olur musunuz?

Hayır kullanmıyorum.
Aradılar sorununuzla ilgileneceğiz hata kodunuzu aldık dediler. Sonrasında tekrar çözüldüğünü öğrenmek için aradılar.

bana da aynısı oldu chrome dan giremedim hala giremiyorum. ama başka tarayıcılarla giriliyor pc de. mobilde sorun yok.

edit: sonra chrome da ublock origin eklentisini bu site için kapatınca tekrar girebildim chromedan. açıkken eklentiyi actım sıkıntı yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı