Sahibinden param güvende bireysel işlem bedeli ne kadar?

Kintaro

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sahibinden param güvende işlem bedeli ne kadar, yalnız bireysel satıcılar için, kurumsal satıcılar için komisyon %9-%5 arası sahibinden sitesinde ama bireysel satıcılar için komisyonu yazmamış çakallar, ben alıcı olarak anakart alacağım, bireysel satıcıdan ama ne kadar komisyon ödeyeceğim? (Bahsettiğim GET değil Param Güvende)

Arkadaşlar, sahibinden param güvende işlem bedeli ne kadar, yalnız bireysel satıcılar için, kurumsal satıcılar için komisyon %9-%5 arası sahibinden sitesinde ama bireysel satıcılar için komisyonu yazmamış çakallar, ben alıcı olarak anakart alacağım, bireysel satıcıdan ama ne kadar komisyon ödeyeceğim? (bahsettiğim get değil param güvende)

2500 TL'den sonra 250 TL'de kalıyor daha fazla almıyor ama 1000 TL'de 100 TL gibi bir komisyon vardı galiba.

Ürünün fiyatına bağlı olarak değişiyor ama tutarlılık çok yok. 7.500 TL'lik üründen 249 TL alırken, 17.000 TL'lik üründen 950 TL istiyorlar. Alacağınız ürünün hemen yanında bulunan ''Param Güvende ile satın al'' kısmına tıklarsanız komisyon bedeli çıkacaktır. Anakartın fiyatını bilmemekle beraber 20-150 TL arası fiyatın artmasına göre komisyon da artacaktır diyebilirim.

Ürünün fiyatına bağlı olarak değişiyor ama tutarlılık çok yok. 7.500 TL'lik üründen 249 TL alırken, 17.000 TL'lik üründen 950 TL istiyorlar. Alacağınız ürünün hemen yanında bulunan ''Param Güvende ile satın al'' kısmına tıklarsanız komisyon bedeli çıkacaktır. Anakartın fiyatını bilmemekle beraber 20-150 TL arası fiyatın artmasına göre komisyon da artacaktır diyebilirim.
Aynen param güvende ile satın al, butonuna basınca gördüm, hiç aklıma gelmemişti 😃. Komisyon tam %10 birkaç ürüne baktım hepside aynı %10.

Hocam emin misiniz 17000 TL civarında 950 TL aldıklarına ekim ayında 15000 TL'lik ürün aldım 250 TL aldı benden.
Hocam hepsi yüzde 10 derken sadece bireysel satıcılar için, onunda taban ve tavan fiyatları farklı, mağaza tipinde kurumsal satıcılar için yüzdeler hep farklı, %5-7-9 vs. gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı