Sahibinden param güvende nedir?

tanakasuna

Kilopat
Kimden ekran kartı satın alsam beni arayıp bu sistem bana uymaz. Daha önce dolandırıldım deyip siparişimi iptal ediyor.
Süs niyetine mi var bu sistem? Gelip yerinden almamı istiyorlar fakat ben de daha önce bu şekilde sorun yaşadım. Çünkü ayakta yapılan testle belli olmuyor.

Gayet haklılar. GET sadece alıcıyı koruyan bir sistem. Birine 3080 sattıktan sonra o kişi o kartı 750 Ti ile değiştirip size geri yollarsa parasını geri alabiliyor. Değerli bir ürünü kimse GET üzerinden asla ve asla satmaz.
Ben de daha önce deneyerek aldım elden fakat kart kısa bir süre sonra bozuldu. Tamir edilmiş ya da bozulmaya yakın kartları da bu şekilde satıyorlar ve aynı sorunu yaşayan insanlarla konuştum. İşi mahkemeye kadar götürüp davayı kaybeden insanlar var çünkü kartı satanlar sağlam sattıklarına dair video çekiyorlar. O zaman tek çare Aliexpress'ten ekran kartı almak.

Sahibinden sitesinin yeni sistemi. Bende bu sistem ile JBL T450BT alacağım yarın veya öbür gün. Satıcı tarafını bilmem fakat alıcı tarafında 20 TL komisyon (yani kargo) ücreti ile + taksit seçenekleri ile ürünü satın alıp Yurtiçi kargo aracılığıyla adresinize ulaşıyor.

Geri
Yukarı