Sahibinden Sıfır Olarak Satılan RX 570'in Durumu

Hepsiburada da güzel indirime girmiş :) Rx 570 kartlarına 2.el için 700'den fazla vermek saçma.
Kaçırmayın bence. Olur da bütçeyi 1100 Tl civarına çıkarabilirseniz RX 580'de alabilirsiniz.

Hocam S.a sahibinden üzerinden get ile kulaklık almayı planlıyorum. Fakat ürün bana geldiğinde sizin gibi hatalı problemli olursa iade edebilir miyim? İadeyi kabul etmezse veya bana görselde görünen ürünü göndermez ise diye tereddütte kaldım. Bayağı da araştırdım GET'in alıcıyı koruduğunu. Param geri gelir mi ? Korkmadan alabilir miyim.

Hocam S.a sahibinden üzerinden get ile kulaklık almayı planlıyorum. Fakat ürün bana geldiğinde sizin gibi hatalı problemli olursa iade edebilir miyim? İadeyi kabul etmezse veya bana görselde görünen ürünü göndermez ise diye tereddütte kaldım. Bayağı da araştırdım GET'in alıcıyı koruduğunu. Param geri gelir mi ? Korkmadan alabilir miyim.
İki defa get ile ürün alıp geri yolladım.Paranızı geri alırsınız, gönlünüz rahat olsun.Ama almadan önce aklınızda ürün hakkında bir soru kalmasın, hepsini öğrenin.Sonra gereksiz yere kargo parası ödersiniz.

İki defa get ile ürün alıp geri yolladım.Paranızı geri alırsınız, gönlünüz rahat olsun.Ama almadan önce aklınızda ürün hakkında bir soru kalmasın, hepsini öğrenin.Sonra gereksiz yere kargo parası ödersiniz.
Teşekkür ediyorum hocam. Bakalım sipariş geçtim inşallah problemsiz bir alışveriş olur.

Arkadaş kartı aşırı kullanmış tek sebebi o.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı