Sahibinden vasıtasıyla iletişim kurduğum kişi tarafından dolandırıldım

Son durum arayan soran yok, adliyeden sorduğumda dava sürüyor deniyor, cimer' e yazdığım şikayetlerden de sonuç çıkmıyor. Ben saldım artık hakkımı diğer tarafta alacağım. Dolandırıcı adam işini yapıyor en azından ama bizim adalet mercilerinin işini yapmaması sinirlendiriyor beni. Elbet bunların hesabı görülecek o gün söke söke alacağım inşallah kendini adalet memuru diye adlandıran varlıklardan. Ben ümidimi kestim artık bakmıyorum kısacası. 5 sene sonra davanın takipsizlik kararı çıkmasını bekliyorum. Genellikle sonuç alınamayınca 5-6 yıl sonra adresine takipsizlik kararı bildirimi gönderiliyor.

Son durum arayan soran yok, adliyeden sorduğumda dava sürüyor deniyor, Cimer'e yazdığım şikayetlerden de sonuç çıkmıyor. Ben saldım artık hakkımı diğer tarafta alacağım. Dolandırıcı adam işini yapıyor en azından ama bizim adalet mercilerinin işini yapmaması sinirlendiriyor beni. Elbet bunların hesabı görülecek o gün söke söke alacağım inşallah kendini adalet memuru diye adlandıran varlıklardan. Ben ümidimi kestim artık bakmıyorum kısacası. 5 sene sonra davanın takipsizlik kararı çıkmasını bekliyorum. Genellikle sonuç alınamayınca 5-6 yıl sonra adresine takipsizlik kararı bildirimi gönderiliyor.

Sağlık olsun hesabını mahşerde alırsın.

Son durum arayan soran yok, adliyeden sorduğumda dava sürüyor deniyor, cimer' e yazdığım şikayetlerden de sonuç çıkmıyor. Ben saldım artık hakkımı diğer tarafta alacağım. Dolandırıcı adam işini yapıyor en azından ama bizim adalet mercilerinin işini yapmaması sinirlendiriyor beni. Elbet bunların hesabı görülecek o gün söke söke alacağım inşallah kendini adalet memuru diye adlandıran varlıklardan. Ben ümidimi kestim artık bakmıyorum kısacası. 5 sene sonra davanın takipsizlik kararı çıkmasını bekliyorum. Genellikle sonuç alınamayınca 5-6 yıl sonra adresine takipsizlik kararı bildirimi gönderiliyor.
D-dostum öbür taraf diye bir yer yok.
Ülkede dolandırıcılık yapmak çok kolay. Kimse peşine düşmüyor. Bariz dolandırıcılık olan bir konuda bile ''Arada dolandırıcılık yok, anlaşmazlık var'' denilip ara bulucu devreye sokuluyor.

Olumlu veya olumsuz bir gelişme var mı?
Maalesef bir gelişme yok hocam. 1.5 Yıl oldu çok kez adliyeye gittim dava sürüyor gelişme yok dediler. Cimer'den 3 kez şikayet oluşturdum karakoldan arayıp bizimle ilgisi yok dediler topu savcılığa attılar. Herkes birbirine paslayıp başından savma derdinde. Elbette tüm emniyet benim için ayağa kalksın demiyorum ama bu şekilde çok fazla mağdur olan var. Hiç kimsenin mi yapacağı bir şey yok bu ülkede anlamadım. Halbuki bir telefon takibi iz sürümü banka kamera takibi vs yapılsa çoktan bitmişti olay. Aynı adamın dolandırdığı 2 kişiyle daha iletişim kurdum geçenlerde onlarda da durum aynı. Elimden ne gelir artık bilemedim. Adliye kapılarında mı yatayım. Uzatmayayım kısacası ben yıldım, takipsizlik kararı çıkmasını bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı