Sahibindenden ikinci el Xbox One S alınır mı?

Sana altın tavsiyem belki bir çok kişi katılmaz belki de herkes katılır ama fikrimi belirtmek isterim.

ONE S şuan alınmaz neden mi ?

+ Güçsüz bir GPUya sahip ve bu yüzden 900pde oyunlar veya 1080pde çok kötü grafikler görmen olasıdır.
+ Geçen gün zarzor ONE S İki kollu sattım . Satılmaya müsait bir konsol değil. Ancak Fifa açarım diyen kişilere satabiliyorsun. 2020 Yılında oluşumuz elbette satılmaya biraz daha müsait kılar ama yıl geçtikçe maalesef alınmayacak.
+ Aynı fiyata PS4 varken alınmaz sebebi ise PS4 çok daha güzel grafikler sunuyor ( FAT MAT veya PS4 Slim ) elbette XBOX ONE X bu neslin en güçlüsüdür ama XBOX ONE S maalesef PS4 karşısında güçsüz alıyor.
+ XBOX ONE S ÇİFT KOL 500 GB OYUNSUZ 1500 liraya sattım . Evet alıcı ayağıma geldi sağolsun o yüzden ciddi indirim yaptım ama bu konsolun ederi taş çatlasın 1700. Konsolları ikinci el alırım bugüne dek hiç ama hiç 0 konsol almadım. GENELDE konsol kullanıcıları konsoluna değer verir zarar vermez ama nolursa olsun konsolları kontrol edip almak gerekir ama ONE S gibi bi makineye 2400 vermek maalesef afedersin cahillik olur.
+ 2. El oyun pazarı gittikçe ölüyor

Neden almalısın ?
+ ONE S ne kadar satılmaya pek müsait konsol olmasa da çok kaliteli pilli kollara sahip ve Windows 10 ile aşırı uyumlu
+ Bu fiyata alınan PC asla oyun açmaz
+ Boyutundan dolayı şık ve az yer kaplar
+ Yeni nesil çıksa da bi önceki neslin oyunlarını + Xbox 360 oyunlarını + Xbox 1 oyunlarını oynamak için hala yetebilecek konsoldur.
+ Grafik takıntısı olmayan için çok ucuz bir seçenektir ( Gamepass )

Sonuç : BEN OLSAM BİRİKTİRİR SABREDER SERIES S ALIRDIM. Elbette bu devirde para biriktirmek zor ama maalesef üzülerek söylüyorum ki beklerdim.

Ayrıca Series S fiyatları düşebilir. Yeni yılda konsol vergileri kalkıyor . ( UMARIM )

Sana altın tavsiyem belki birçok kişi katılmaz belki de herkes katılır ama fikrimi belirtmek isterim.

One S şu an alınmaz neden mi?

+ Güçsüz bir gpuya sahip ve bu yüzden 900pde oyunlar veya 1080P'de çok kötü grafikler görmen olasıdır.
+ Geçen gün zarzor One S iki kollu sattım. Satılmaya müsait bir konsol değil. Ancak FIFA açarım diyen kişilere satabiliyorsun. 2020 yılında oluşumuz elbette satılmaya biraz daha müsait kılar ama yıl geçtikçe maalesef alınmayacak.
+ Aynı fiyata PS4 varken alınmaz sebebi ise PS4 çok daha güzel grafikler sunuyor ( fat mat veya PS4 Slim ) elbette Xbox One X bu neslin en güçlüsüdür ama Xbox One S maalesef PS4 karşısında güçsüz alıyor.
+ Xbox One S çift kol 500 GB oyunsuz 1500 liraya sattım. Evet alıcı ayağıma geldi sağ olsun o yüzden ciddi indirim yaptım ama bu konsolun ederi taş çatlasın 1700. konsolları ikinci el alırım bugüne dek hiç ama hiç 0 konsol almadım. Genelde konsol kullanıcıları konsoluna değer verir zarar vermez ama ne olursa olsun konsolları kontrol edip almak gerekir ama One S gibi bir makineye 2400 vermek maalesef affedersin cahillik olur.
+ 2. el oyun pazarı gittikçe ölüyor.

Neden almalısın?
+ One S ne kadar satılmaya pek müsait konsol olmasa da çok kaliteli pilli kollara sahip ve Windows 10 ile aşırı uyumlu.
+ Bu fiyata alınan PC asla oyun açmaz.
+ Boyutundan dolayı şık ve az yer kaplar.
+ Yeni nesil çıksa da bir önceki neslin oyunlarını + Xbox 360 oyunlarını + Xbox 1 oyunlarını oynamak için hala yetebilecek konsoldur.

Sonuç: Ben olsam biriktirir sabreder serıes s alırdım. Elbette bu devirde para biriktirmek zor ama maalesef üzülerek söylüyorum ki beklerdim.

Ayrıca series s fiyatları düşebilir. Yeni yılda konsol vergileri kalkıyor. ( Umarım )

Hocam peki bu One S modelinde Call of Duty gibi hikayeli oyunlar oynayabilir miyim? Normalde ikinci el sistem toplayacaktım ama halihazırda Gaming laptopum olduğu için konsol almak istedim. Bir de bir konuda haklısınız ilk defa ikinci el ürün alacağım için pek bilmiyorum. Siz PS4 Slim mi öneriyorsunuz yani?

Hocam peki bu One S modelinde Call of Duty gibi hikayeli oyunlar oynayabilir miyim? Normalde ikinci el sistem toplayacaktım ama halihazırda Gaming laptopum olduğu için konsol almak istedim. Bir de bir konuda haklısınız ilk defa ikinci el ürün alacağım için pek bilmiyorum. Siz PS4 Slim mi öneriyorsunuz yani?
Tabii ki ONE S'e çıkan her call of duty oynanır.

Ben PS4 Fat kullanıcısıydım MAT olanlar sesi az çıkan sorunsuz SLIM ile birebir aynı güçte olan fakat SLIMe göre ısınan tabii bu ısınma sonucu bazen oyunun kastığı görülen ( nadiren ) bir makineydi.

Şuan satarken SLIMler kolay satılıyor hatta TLOU2 GOW için PS4 alan birçok insan var.

Tavsiyem bütçeniz hangi PS4e yetiyorsa onu almanız fakat bütçe ONE X ve PROya yetiyorsa bu ikisi yerine SERIES S daha mantıklı seçim olur.

Yani kısaca şu benim şahsi görüşüme göre şu konsollardan hangisine bütçe yetiyorsa o konsol alınmalı .

Playstation 4 FAT MAT (MAT KESİNLİKLE , PARLAK DEĞİL) - 1700-1900 tl bütçe varsa
Playstation 4 Slim - 2200 TL civarı bütçe varsa
Xbox Series S - 4800-5500 TL bütçe varsa
Xbox Series X - 8400 TL bütçe varsa

Tabii ki One S'e çıkan her Call of Duty oynanır.

Ben PS4 fat kullanıcısıydım mat olanlar sesi az çıkan sorunsuz Slim ile birebir aynı güçte olan fakat Slim'e göre ısınan tabii bu ısınma sonucu bazen oyunun kastığı görülen ( nadiren ) bir makineydi.

Şu an satarken Slim'ler kolay satılıyor hatta tlou2 GoW için PS4 alan birçok insan var.

Tavsiyem bütçeniz hangi PS4'e yetiyorsa onu almanız fakat bütçe One X ve proya yetiyorsa bu ikisi yerine serıes s daha mantıklı seçim olur.

Yani kısaca şu benim şahsi görüşüme göre şu konsollardan hangisine bütçe yetiyorsa o konsol alınmalı.

PlayStation 4 fat mat (mat kesinlikle, parlak değil) - 1700-1900 TL bütçe varsa.
PlayStation 4 Slim - 2200 TL civarı bütçe varsa.
Xbox Series S - 4800-5500 TL bütçe varsa.
Xbox Series X - 8400 TL bütçe varsa.

Hocam bunu buldum 2200 liraya sizce nasıl?

Hocam bunu buldum 2200 liraya sizce nasıl?
Şahsen alırdım ama garantisi olmadığını ve kolların Windows 10la birebir uyumlu olmadığını ancak ekstra bi uygulama ile çalıştığını söylemek isterim. Uygulaması zor değil ama Xboxta düğmeye basarak açılırken PS4te uygulamayı açıp bağlıyorsunuz.

Konsol 1TB yeterli . Oyunlar 50-200 gb arası yani sil yükle bile olsa yeterli gelir.

4 oyun veriyor 4ü de satılmaz altını çiziyim çünkü eski . Hatta Fifa 20 bile zor satılıyor.

Tek kol var ama 500 yerine 1 TB kabul edilebilir.

Şimdi GET ilanı olması da komisyondan dolayı fazladan para kesiyor mantiken fiyatı arttırıyorlar hak veriyorum ama devir değişmiş :D Ben Kadıköyde pahalı diye 1800e slim alamazdım 1300e fat alırdım hahaha ama normaldir dolar vergi derken.

SLİM KASA PS4 OYUNLU - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 879350871

Ya şu linkteki ÇİFT KOL 500 GB alıcaksınız yada TEK KOL 1TB. En uygunu attığınız link ve bu linkteki.
Sizin attığınız satıcının puanı nedense düşük acaba kıllık mı yapıyor ? :D

Şahsen alırdım ama garantisi olmadığını ve kolların Windows 10la birebir uyumlu olmadığını ancak ekstra bi uygulama ile çalıştığını söylemek isterim. Uygulaması zor değil ama Xboxta düğmeye basarak açılırken PS4te uygulamayı açıp bağlıyorsunuz.

Konsol 1TB yeterli . Oyunlar 50-200 gb arası yani sil yükle bile olsa yeterli gelir.

4 oyun veriyor 4ü de satılmaz altını çiziyim çünkü eski . Hatta Fifa 20 bile zor satılıyor.

Tek kol var ama 500 yerine 1 TB kabul edilebilir.

Şimdi GET ilanı olması da komisyondan dolayı fazladan para kesiyor mantiken fiyatı arttırıyorlar hak veriyorum ama devir değişmiş :D Ben Kadıköyde pahalı diye 1800e slim alamazdım 1300e fat alırdım hahaha ama normaldir dolar vergi derken.

SLİM KASA PS4 OYUNLU - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 879350871

Ya şu linkteki ÇİFT KOL 500 GB alıcaksınız yada TEK KOL 1TB. En uygunu attığınız link ve bu linkteki.
Sizin attığınız satıcının puanı nedense düşük acaba kıllık mı yapıyor ? :D

Hocam peki sizin attığınız linkte ki kollar Windows ile uyumlu mu?

Hocam peki sizin attığınız linkte ki kollar Windows ile uyumlu mu?
Bütün PS4 kolları Windowsta çalışır ama ek uygulama ister.

Birebir uyumlu kol için Xbox kolu lazım.

Xbox kolunu bluetooth ile bir kere bağlarsanız bir sonraki girişlerinizde sadece düğmesine basıp açarsınız sonra oyunu oynarsınız.

PS4te ise uygulama kurup her girişte o uygulamaya tanıtmak gerekir.

Sana altın tavsiyem belki birçok kişi katılmaz belki de herkes katılır ama fikrimi belirtmek isterim.

One S şu an alınmaz neden mi?

+ Güçsüz bir gpuya sahip ve bu yüzden 900pde oyunlar veya 1080P'de çok kötü grafikler görmen olasıdır.
+ Geçen gün zarzor One S iki kollu sattım. Satılmaya müsait bir konsol değil. Ancak FIFA açarım diyen kişilere satabiliyorsun. 2020 yılında oluşumuz elbette satılmaya biraz daha müsait kılar ama yıl geçtikçe maalesef alınmayacak.
+ Aynı fiyata PS4 varken alınmaz sebebi ise PS4 çok daha güzel grafikler sunuyor ( fat mat veya PS4 Slim ) elbette Xbox One X bu neslin en güçlüsüdür ama Xbox One S maalesef PS4 karşısında güçsüz alıyor.
+ Xbox One S çift kol 500 GB oyunsuz 1500 liraya sattım. Evet alıcı ayağıma geldi sağ olsun o yüzden ciddi indirim yaptım ama bu konsolun ederi taş çatlasın 1700. konsolları ikinci el alırım bugüne dek hiç ama hiç 0 konsol almadım. Genelde konsol kullanıcıları konsoluna değer verir zarar vermez ama ne olursa olsun konsolları kontrol edip almak gerekir ama One S gibi bir makineye 2400 vermek maalesef affedersin cahillik olur.
+ 2. el oyun pazarı gittikçe ölüyor.

Neden almalısın?
+ One S ne kadar satılmaya pek müsait konsol olmasa da çok kaliteli pilli kollara sahip ve Windows 10 ile aşırı uyumlu.
+ Bu fiyata alınan PC asla oyun açmaz.
+ Boyutundan dolayı şık ve az yer kaplar.
+ Yeni nesil çıksa da bir önceki neslin oyunlarını + Xbox 360 oyunlarını + Xbox 1 oyunlarını oynamak için hala yetebilecek konsoldur.

Sonuç: Ben olsam biriktirir sabreder serıes s alırdım. Elbette bu devirde para biriktirmek zor ama maalesef üzülerek söylüyorum ki beklerdim.

Ayrıca series s fiyatları düşebilir. Yeni yılda konsol vergileri kalkıyor. ( Umarım )

Arkadaşın söylediklerine katılıyorum 1900 liraya PS 4 Pro çıkmış oyunlara para vermeyecek olman da cabası PLAYSTATİON 4 PRO - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 841935164 PS Plus çok avantajli bir sürü oyunu bedava oynayabiliyorsun

Geri
Yukarı