Sahibinden'den işlemci aldıktan sonra ilan kaldırırdı

Tamamdır sağolun hocam get ürünlerin stokları oldugunu bildiğim için içime şüphe düştü Eki Görüntüle 793764kalan süre olayı ne?

Kişinin kargo bilgisini girmesi için kalan süre O, kişi kargo bilgisini girdikten sonra, ürünün gelip, senin test etmen için onay süresi başlıyor, süreyi geçirirsen, otomatik olarak para satıcıya aktarılıyor.

kargoyu vermesi gereken sürede vermezse ne oluyor hocam?
Get ile aldıysan sende paranı onaylamazsın ve paran onun hesabına gitmez. Böylece hiç alışveriş yapmamış gibi olursun.
Ayrıca bir şey söylemeden edemiyeceğim, ikinci el alış verişte bu kadar az bilgin ve tecrüben varken hangi cesaretle alış veriş yapabildin sen? Ben bilgim olduğu halde alışveriş yapmaya korkuyor ve çekiniyorum :D İyi cesaret var valla millette.

Kişinin kargo bilgisini girmesi için kalan süre O, kişi kargo bilgisini girdikten sonra, ürünün gelip, senin test etmen için onay süresi başlıyor, süreyi geçirirsen, otomatik olarak para satıcıya aktarılıyor.
yani ürün geldikten sonra onay verirsem ürün çalışıyor mesjaı veriyorum yabancıyım bu işlere cahillime verin.
Ayrıca bir şey söylemeden edemiyeceğim, ikinci el alış verişte bu kadar az bilgin ve tecrüben varken hangi cesaretle alış veriş yapabildin sen? Ben bilgim olduğu halde alışveriş yapmaya korkuyor ve çekiniyorum :D İyi cesaret var valla millette.
Hocam işlemci almak zorundaydım bir yerden başlamak lazım değil mi yani 😀

yani ürün geldikten sonra onay verirsem ürün çalışıyor mesjaı veriyorum yabancıyım bu işlere cahillime verin.
Evet, ürün çalıştıysa, onayı veriyorsunuz, sahibinden parayı satıcıya aktarıyor, eğer çalışmadıysa onay vermiyorsunuz, para geri iadesi alıyorsunuz. İkinci el bilgisayar parçalarını iyice test edin, ikinci el elektronik ürünler en sıkıntılı ürünlerdir.

Aldığınız için kaldırılmış olmasın hani siz onu aldınız ya onu gören başka kişiler cevap yazmasın diye.

Evet, ürün çalıştıysa, onayı veriyorsunuz, sahibinden parayı satıcıya aktarıyor, eğer çalışmadıysa onay vermiyorsunuz, para geri iadesi alıyorsunuz. İkinci el bilgisayar parçalarını iyice test edin, ikinci el elektronik ürünler en sıkıntılı ürünlerdir.
Anladıgım kadarı ile şimdi ürün kargodan bana geliyor ve sahibinden de onay yeri gibi bir yer çıkıyor ben bu ürünü arızasız ve temiz bulursam onay kutucuğuna basıyorum peki bir program var mı test etmek için önerdeğiniz ve benzeri?

Anladıgım kadarı ile şimdi ürün kargodan bana geliyor ve sahibinden de onay yeri gibi bir yer çıkıyor ben bu ürünü arızasız ve temiz bulursam onay kutucuğuna basıyorum peki bir program var mı test etmek için öneredeğiniz ve benzeri?

Linkte gösterildiği gibi işlemciyi stres testine sokup, fazla ısınıp ısınmadığına bakabilirsin, çalışıyorsa yüksek ihtimalle sorun çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı