Sahipleneceğim kedi için bu eşyaları almalı mıyım?

Hocam üstteki arkadaş mama kabı için porselen tabak olabilir demiş. Hazır evimde varken kullanmak istiyorum sizce nasıl olur? Yavru 40 günlük fakat 1 hafta daha süt içmesini istedi şu an ki sahibi ondan dolayı bekliyorum.
Porselen kullananı görmedim açıkçası :) İsterseniz araştırın, ancak bütçe sıkıntınız yok ise metal tercih edin. Zira üstteki arkadaşın yazdığı gibi bakteri oluşumu plastikte hat safhada. Süt içme olayını da doğru söylemiş iki aylık olana kadar süt içiyor yavrular.

Porselen kullananı görmedim açıkçası :) İsterseniz araştırın, ancak bütçe sıkıntınız yok ise metal tercih edin. Zira üstteki arkadaşın yazdığı gibi bakteri oluşumu plastikte hat safhada. Süt içme olayını da doğru söylemiş iki aylık olana kadar süt içiyor yavrular.
Bütçe sıkıntım yok sadece gereksiz masraftan kaçınmak için söyledim. Detaylı araştıracağım teşekkürler.

Mama ve su kabının geniş olmasını öneriyorum dar olunca kedilerde ileri yaşlarda bıyık yorgunluğuna sebebiyet verebiliyor.
Ben de belirttiğiniz mamadan yediriyorum orta segment sayılır.
Kediye bir tırmalama tahtası alın. Koltuğa, halıya tırnaklarını geçirirse kediyi alıp tırmalama tahtasına tırnaklarını sürün. Küçükken eğitim verilmezse koltukları mahvediyor.
Laktozlu süt kesinlikle vermeyin. Sindirme zorluğu yaşadıkları gibi hasta da olabiliyorlar. Bunu da belirtmiş olayım.

Mama ve su kabının geniş olmasını öneriyorum dar olunca kedilerde ileri yaşlarda bıyık yorgunluğuna sebebiyet verebiliyor.
Ben de belirttiğiniz mamadan yediriyorum orta segment sayılır.
Kediye bir tırmalama tahtası alın. Koltuğa, halıya tırnaklarını geçirirse kediyi alıp tırmalama tahtasına tırnaklarını sürün. Küçükken eğitim verilmezse koltukları mahvediyor.
Laktozlu süt kesinlikle vermeyin. Sindirme zorluğu yaşadıkları gibi hasta da olabiliyorlar. Bunu da belirtmiş olayım.
Evet ilk koyduğum linkte mevcut tırmalama tahtası. Süt konusunu biliyorum. Mama kabı tavsiyesi için teşekkürler.
Maalesef bana söz verilen kedi başkasına sahiplendirilmiş başka bir yavru bakmak durumundayım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı