Sahte bir siteye girdiğim için virüs bulaşır mı?

HEK

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün bir şey araştırırken bir siteye girdim ve site sahte çıktı ekranda bir şey yükleme ekranındaydı ve hemen kapattım. Herhangi bir dosya falan inmedi. Virüs bulaşmış mıdır?
(Tarama yaptım AVG ile ama tam güvenmiyorum)
Nasıl bunları önleyebilirim? Virüs bulaştıysa nasıl temizleyebilirim? Teşekkürler şimdiden.

Yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bugün bir şey araştırırken bir siteye girdim ve site sahte çıktı ekranda bir şey yükleme ekranındaydı ve hemen kapattım. Herhangi bir dosya falan inmedi. Virüs bulaşmış mıdır?
(Tarama yaptım AVG ile ama tam güvenmiyorum)
Nasıl bunları önleyebilirim? Virüs bulaştıysa nasıl temizleyebilirim? Teşekkürler şimdiden.

Yardım ederseniz çok mutlu olurum.
Bulaşabilir ama büyük ihtimal bulaşmadı.

Hiç bir şeyi girmedim sadece bir şey loading yazıyordu muhtemelen beni virüslü bir siteye yönlendiricekti hemen yönlendirmeden kapattım korktum bayağı IP gitmiştir kesin IP'yi nasıl sıfırlayacağız ne olur ne olmaz.

Siteye girdiğinizde sisteminize dosya yüklemesi hatta daha ötesi bile yapılabilir.

Dosya yüklemesi Chrome vb. tarayıcılarda altta görünüyor zaten inen dosyayı açmaz ise hiçbir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Siteden bulaştığını düşündüğünüz şey ancak bildirimlerin açılmasıdır.

Geri
Yukarı