Sahte BtcTurk sitesine dikkat edin!

Wopsle

Hectopat
Daha fazla  
1654197231767.png

Arkadaşlar öncelikle selam. Instagram'da bir link gördüm. Bakayım dedim. Adamlar orijinal sitenin indexi alıp çakmışlar. Ekstra bir durumu yok. Herhangi bir butona basınca da ../index.php# oluyor. Kısacası butonlar bağlanmamış bile. Domaini vermiyorum. Ama kısacası Instagram'da BtcTurk'ün 9. yılına özel tron dağıttığı söyleniyor. (farklı coinler de olabilir.) Ufak bir araştırma ile reklamın Facebook üzerinden yayınlandığını ve yayınlayan sayfanın 2 takipçisi olduğunu gördüm. Sayfa yeni açılmış 7 saat olmuş. Zaten böyle bir kampanya olsaydı BtcTurk / btcturkpro / btcturkdestek Twitter hesaplarından bilgilendirme yapılırdı. Ama konuyla ilgili bir açıklama olmadığı için sahte olduğu çok belli. Zaten domain de orijinal BtcTurk domaini değil. Dikkatli olmakta fayda var. İyi akşamlar. :)

Hocam aynen öyle dediğiniz gibi. Fakat belki yeni başlayanlar çok bilgisi olmayanlar vardır diye dedim.

Bir arkadaşı zamanında Mega Holdings denen şeyden uzak tuttuk anlattık, tembihledik 2 sene sonra soluğu Çiftlik Bank'ta aldı. Olacağı varsa oluyor durduramıyorsun. 😄

Bir arkadaşı zamanında Mega Holdings denen şeyden uzak tuttuk anlattık, tembihledik 2 sene sonra soluğu Çiftlik Bank'ta aldı. Olacağı varsa oluyor durduramıyorsun. 😄
:D Aslında bakarsanız sizde haklısınız hocam. Yapacak olan her türlü yapar. Engel olmak mümkün değil.
Zaten bu konuyu görüp o siteye bilgilerini girenin aklından şüphe etmek lazım 😀.
Onların burada yeri yok. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı