[Sahte Çekiliş] 8 kişiye indie oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açılmıyor ki link.
İstenilen sayfa bulanamadı diyor, hocam.
Tarayıcı değiştirdim, tıklayınca bende açılıyor ama gizli sekmeden denediğimde açılmadı. Neyse, açtığı konuları alıntıya aldım:

Arkadaşlar böyle 300-400 TL arası oyun tavsiyesi verir misiniz? Steam, ortalama sistem.
Arkadaşlar, yaklaşık 400 TL cüzdanım bulunmakta. Mevcut olan oyunlarım: Steam Community :: The Undertaker Buraya göre verirseniz çok iyi olur. Bir de orta sistem olur ise.
Arkadaşlar 315 TL bir alışveriş yaptım. İade etmek istedim yaz indirimleri için ancak bana yakın zamanda çok fazla iade talebi gerçekleştirmişsiniz diyor, ne yapmam gerek, ne kadar beklemem gerek?

Eki Görüntüle 1058878

Steam profilini verenlere hediye edebildim. Yani nasıl Steam profili versin buradan insanlar? Buraya kendi Steam profilimi yazdım. Admin değiştirmiş konuyu bayağı çekiliş zehir gibi oldu. Ben de profilini yazanlar arasında çekiliş yaptım yoksa bu kadar kişiyi almam mümkün değil. Ancak bir tane daha yapacağım bir gün. Admin konuyu değiştirdiği için yapamıyorum.
Bir de gülücük bırakmışsınız. Yaptığınız gerçekten ayıptır. 10 kişiye GTA V mi hediye edeyim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    75,8 KB · Görüntüleme: 121
Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1058878

Steam profilini verenlere hediye edebildim. Yani nasıl Steam profili versin buradan insanlar? Buraya kendi Steam profilimi yazdım. Admin değiştirmiş konuyu bayağı çekiliş zehir gibi oldu. Ben de profilini yazanlar arasında çekiliş yaptım yoksa bu kadar kişiyi almam mümkün değil. Ancak bir tane daha yapacağım bir gün. Admin konuyu değiştirdiği için yapamıyorum.
Bir de gülücük bırakmışsınız. Yaptığınız gerçekten ayıptır. 10 kişiye GTA V mi hediye edeyim?

Sadece 1 kişi Steam profilini atmış. 1 kişiye 4 oyun mu attın? Bence karaladığın yerleri silebilirsin. Madem konuya Steam profillerini atanlarla çekiliş yaptım o zaman kime gittiğinin saklamanın bir anlamı yok. (Gönderdiğin ekler açılmıyor)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı