[Sahte Çekiliş] 8 kişiye indie oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılıyorum.Ben çıkmasamda umarım ihtiyacı olan birine çıkar.

Arkadaşlar, aslında 2 kişiye Assetto Corsa hediye edecektim. Ancak 2 kişiyi mutlu edip yüzlerce kişinin hayalleriyle oynamak yakışmaz. o yüzden 8-10 kişiye indie oyun hediye etmek istiyorum. Asıl amacım Steam hesabınızın değerini arttırıp size kart düşürmek. Yapmanız gerekenler buraya yazmak. Kazananlar Steam hesabını yazar, ben de ekleyip oyunları veririm.
Katılıyorum, herkese bol şans.

Katılıyorum

Arkadaşlar, aslında 2 kişiye Assetto Corsa hediye edecektim. Ancak 2 kişiyi mutlu edip yüzlerce kişinin hayalleriyle oynamak yakışmaz. O yüzden 8-10 kişiye indie oyun hediye etmek istiyorum. Asıl amacım Steam hesabınızın değerini arttırıp size kart düşürmek. Yapmanız gerekenler buraya yazmak. Kazananlar Steam hesabını yazar, ben de ekleyip oyunları veririm.

Assetto Corsa'yı almıştım 😐 katılamıyorum.

Arkadaşlar, aslında 2 kişiye Assetto Corsa hediye edecektim. Ancak 2 kişiyi mutlu edip yüzlerce kişinin hayalleriyle oynamak yakışmaz. O yüzden 8-10 kişiye indie oyun hediye etmek istiyorum. Asıl amacım Steam hesabınızın değerini arttırıp size kart düşürmek. Yapmanız gerekenler buraya yazmak. Kazananlar Steam hesabını yazar, ben de ekleyip oyunları veririm.

Katılıyorum. Çekiliş ne zaman bitecek?

İndie oyun nedir? Tam olarak ne işimize yarıyor?

Katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı