Sahte Telif Yedim

Nova79

Decapat
Selamlar, Birisi bana YouTube'un telif açığını kullanarak telif attı. Ben böyle bir konu açmıştım fakat bana düzgünce yardımcı olumadı kimse. Bir gecede 3 telif 1 ihtar yedim. 5 gün sonra tekrar 2 telif 1 ihtar yedim. Bunlar da sahte telif. Ben de bütün videoları gizliye aldım bir daha yememek için bunları kaldırtana kadar çünkü 3 ayda 3 ihtar alırsanız kanalınız direk kapatılıyor. Nasıl kaldıracağım hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden. Nasıl YouTube'a yazarım o kişiye yazmadan o kişiye yazdığımda dalga geçer gibi ben atmadım falan diyor fakat önceden de atacağını söylemişti ve şimdi de o mesajlarını sildi. 6K'lık kanalım vardı boşa gitmesin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    26,2 KB · Görüntüleme: 169
Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube yada kurallarını veya telif gibi detaylarını bilmiyorum. Telif dediğinizi, Yotube onay vermiyor mu, bunun sahte olup olmadığını belirleyen kim. Ya da art niyetli bir şey varsa bunu da belirleyecek kişi Yotube değil mi? Siz yazın itirazınızı, onlar uğraşsın neyin ne olduğunu belirlemekle.
Çok uzak olduğum konular bunlar direk yardımcı olamıyorum maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı